Společnost Hill´s Pet Nutrition se společně s populární zpěvačkou Ivou Frühlingovou rozhodla, že pomůže opuštěným pejskům v útulku v Hněvicích a podaruje je superprémiovým krmivem, na kterém si hafíci přes zimu pořádně pochutnají.

Iva Frühlingová je známá nejenom jako zpěvačka, ale také jako opravdová milovnice zvířat. Na začátku prosince se dokonce ujala místa v porotě soutěže Můj malý velký hrdina, která je věnována pejskům malých plemen. V rámci možností se Iva snaží zvířátkům pomáhat, i proto uvítala možnost předat krmivo do malého útulku mimo Prahu. „Těší mě, že jsem mohla navštívit nějaký malý a méně známý útulek, kde je pomoc opravdu potřebná,“ poznamenala Iva.

dva

O potřebnosti takové pomoci se ostatně mohla přesvědčit hned po příjezdu do Hněvic, kde ji provozovatel útulku, pan Mrhal, ochotně provedl mezi kotci se čtyřnohými chlupáči. U některých z nich byla cesta do útulku opravdu dlouhá a strastiplná.

Říká se, že pes je nejlepší přítel člověka. Bohužel ne vždy to musí platit i naopak. Většina chráněnců hněvického útulku to rozhodně neměla ve svém psím životě jednoduché. Několik pejsků dokonce bylo zabaveno sociálně slabé rodině, která nejen že hafíky pořádně nekrmila, ale ještě je na místo v boudě, nechávala nocovat ve staré nefunkční lednici. 

jedna

Krmivo Hill´s hafanům rozhodně zachutnalo, protože balení granulí, které Iva držela v ruce, se během chvilky povážlivě vyprázdnilo. A pejsci rozhodně nebyli jediní, kdo si odpoledne v Hněvicích užil. Ivě Frühlingové se v útulku mezi pejsky také moc líbilo a z Hněvic odjížděla s pocitem, že tři desítky svěřenců útulku pana Mrhala, budou mít přece jen o něco veselejší a chutnější Vánoce. „Cítím se nabitá energií a mám radost, že jsem se mohla podílet na něčem, co těmto pejskům opravdu pomůže,“, dodala Iva.

tri

tisková zpráva

Reklama