2a.jpgFoto: Se souhlasem značky Fendi

Značka Fendi představila svou novou kolekci. Tentokrát nejde o kabelky či módní kousky, ale o doplňky pro psí miláčky. Tyto unikátní věci můžete pořídit online nebo v kamenném obchodě. Obojky stojí okolo 10 tisíc korun.

3a.jpgFoto: Se souhlasem značky Fendi

Dior nabízí pro psy majetných páníčků obojek, který ladí se slavnou kabelkou Saddle bag. Tradiční logo značky v modro-černém provedení jsou klasikou už od 90. let a momentálně jsou tím největším výstřelkem módy. K obojku navíc patří roztomilý zámeček. Pořídit ho můžete v přepočtu okolo 10 tisíc korun. Pořád levnější než kabelka.

1a.jpgFoto: Se souhlasem značky Dior

Obojky pro psy vyrábí i značky Chanel nebo Prada. Oba dva jsou stejně jako v případě kolekce Dior ze stejného materiálu jako legendární kabelky. U Prady si do páru můžete pořídit nylonovou kabelku a nylonový obojek, v případě Chanelu je obojek ručně šitý a prošívaný, stejně jako tradiční tašky. Obojek Prada vyjde na zhruba na 5 700 Kč a Chanel asi na 9 tisíc korun.

aa.jpgFoto: Se souhlasem značek Chanel a Prada

Na chlupáče myslí i značka Versace, která je známá svými výstředními zlato-černými kolekcemi s výrazným vzorováním. Co se týče obojku a vodítka, Donatella příliš neriskovala. Jednoduchá černá barva kůže se snoubí s elegantními pozlacenými doplňky. Obojek z kolekce Medusa i s vodítkem pořídíte za 15 tisíc korun.

5a.jpgFoto: Se souhlasem značek  Versace a Louis Vuitton

Pozadu samozřejmě nezůstává ani značka Louis Vuitton. Psí obojek Baxter je speciálně navržený pro malá plemena. Pro své čivavy ho pravidelně s novou kolekcí kupuje Paris Hilton. Kožený obojek vyjde na 9 tisíc korun.

Reklama