Foto: Shutterstock

Vibrační motýlek Realov Lydia I

Chytrý strap-on motýlí mini silikonový, vodotěsný vibrátor, který se připevňuje podvazkovými, krajkovými kalhotkami. Disponuje deseti druhy vibrací, které lze ovládat i pomocí aplikace v mobilním telefonu. Ať už hlasem, třesením mobilem nebo klouzáním prstu po displeji a měněním programů a síly vibrací.
Orientační cena: 1 499 Kč

Vibrátor do kalhotek Satisfyer Sexy Secret

Nenápadný stimulátor klitorisu ze silikonu, který můžete ovládat sama, pomocí rytmu hudby, nebo svěřit své vzrušení partnerovi. Že je na druhé straně světa, to vůbec nevadí. Přes Bluetooth ho propojíte s aplikací Satisfyer Connect ve svém telefonu, tabletu nebo hodinkách, a pak můžete využít všechny funkce, které tahle chytrá hračka nabízí.
Orientační cena: 999 Kč

Max 2 Masturbator a Nora Vibrator od Lovense

Ráda byste zároveň udělala dobře i partnerovi, který zrovna není po vašem boku? Pořiďte si vibrátor Nora a masturbátor Max od Lovense. Můžete je pomocí Bluetooth připojit a následně spojit s mobilní aplikací. Díky vestavěným senzorům tak ucítíte pohyby svého protějšku v téměř reálném čase.
Orientační cena: 2 795 Kč a 3 195 Kč

We-Vibe Jive bezdrátové vibrační vajíčko

Ovládat tohle silikonové vibrační vajíčko můžete buď na konci ocásku, nebo v aplikaci We-Connect.  Stačí pomocí bluetooth spárovat s telefonem a hrátky na dálku mohou začít. Vyberte si z deseti vibračních a pulzních programů, u kterých appkou zvýšíte nebo snížíte intenzitu. Nebo si rovnou vytvořte svůj vlastní program.
Orientační cena: 2 899 Kč

Párový vibrátor Satisfyer Double Joy 

Tahle silikonová hračka umí potěšit oba dva. Můžete ho použít sama a stimulovat tak zároveň pochvu i klitoris, nebo pozvat partnera, ať se připojí. Ten navíc může vibrátor ovládat i na dálku pomocí aplikace, když zrovna nemůže být u vás.
Orientační cena: 895 Kč

Vibrátor Amor Vibratissimo Rambo

Jste spíše na klasiku? Tento silikonový vibrátor můžete ovládat tlačítkem na těle vibrátoru, nebo tím pověřit někoho, kdo zrovna nemůže být s vámi. Stačí mít aplikaci v chytrém telefonu. Hračka má přednastaveno 6 vibračních programů, další lze stáhnout v aplikaci.
Orientační cena: 1 095 Kč

Čtěte také:

Reklama