píše naše další čtenářka s nickem Romca2, která se otevřeně přiznala s tím, koho bude volit. Možná je vám to jasné už z titulku. Přečtěte si její důvody, se kterými nemusíte souhlasit.

A pokud bych se měla vyjádřit k dnešnímu tématu, jsem pro slušnost. A tu pro mě jednoznačně reprezentuje KarelSchwarzenberg. A nesouhlasím se čtenářkou přede mnou, která píše, že bude upřednostňovat, či dokonce stranit lidem jemu podobným. Nevěřím tomu. Na to, jaký má majetek (a už mu konečně přestaňme závidět) se chová skromně a nepovýšeně na rozdíl od svého rivala.

Ten nepřináší vůbec nic nového, jen tští síru a hledá mouchy na svém protikandidátovi. Karel je nad věcí, má smyls pro humor a s tou slovní zásobou na tom zase tak zle není. Vždycky odpoví stručně a jasně. A že občas zadrhne? Že nemá správné sykavky, nebo neumí ř? To mi přijde nepodstatné.

Je to kultivovaný, vzdělaný pán, kterého zná celý svět. Nemá zapotřebí se nad někoho povyšovat a před někým se ponižovat.

Zeman hraje na strunu hospodských křupanů, kteří si jenom stěžují, ale sami v životě nic nedokázali. Je to přesně ten politik, který vnáší mezi lidi neklid a rozbroje. Který bojuje nefér zbraněmi a to se mi nelíbí. Ano, umí se lépe vyjadřovat, je mazaný a vždycky si umí najít vhodnou cílovou skupinu, která ho bude plácat po ramenou. Skupinu, která je nespokojena sama se sebou a myslí si naivně, že je Zeman spasí.

Volím Karla, ať se to někomu líbí nebo ne.

Romca2

Milá Romco2, díky za otevřený názor na prezidentskou volbu

Text nebyl redakčně upraven

  • Sledujete prezidentskou kampaň? S jakými pocity?
  • Komu fandíte, kdo je vaším favoritem a proč?
  • Ovlivnily vás ve volbě nějaké nové skutečnosti, nebo si stojíte za svým?
  • Volila jste stejného člověka i v prvním kole? Pokud ne, proč jste se rozhodla tak, jak jste se rozhodla?
  • Shodujete se ve své volbě se svými blízkými a přáteli? Nebo si jdete za svým proti jejich názoru? Už jste se s někým kvůli tomu pohádala?
  • Viděla jste kandidáty na vlastní oči? Zúčastnila jste se osobně nějakého mítinku nebo veřejné diskuze? Jaké jste si odnesla zážitky?
  • Rozhodla jste se, že k volbám nepůjdete? Z jakého důvodu?

Napište nám. Vyjádřete svůj názor. Obhajte si svého favorita.

Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Co můžete získat za svůj příspěvek?

Možná trochu symbolický dárek. Diář, propisku a sladkost na pevné nervy

dárek

 

Reklama