Jak vypadá chlap čtenářky Cicinky - jak sama píše, je „hezkej, kudrnatej a s knírem!“ Tématem jsou dnes NEJ vašich protějšků...

Když má muž vousy a k tomu kudrny, pak se čtenářce Cicince roztřesou kolena... no, dobře, trošku přeháním, ale její partner má naštěstí obojí!


Tak jsem si přečetla dnešní téma a rozhodla se napsat. Mám svého muže moc ráda a myslím si, že je to skvělej chlap. Poznali jsme se na dálku, a když jsem za ním přijela poprvé, hned jsem si všimla, že to bude úžasnej chlap. Viděla jsem jaký pěkný vztah má se svými kamarády. Ti už byli všici ženatí a měli děti. Děti jeho kamarádů ho měli rády jako fajn strejdu a i on se k dětem moc hezky choval. To vše mě zaujalo a říkala jsem si, že tohle by mohl být ten pravý. Povedlo se nám na dálku vztah udržet a brzy už jsme spolu byli natrvalo.
Co se týká dobrých vlastností, tak nejvíc oceňuju, že je manuálně zručnej. Prostě má šikovný ruce. Vše opraví, hodně věcí vyrobí. A ze všeho nejlepší je, že už se mnou drží basu dlouhých 18 let. Že má pochopení pro moje nálady, pro moje nedostatky. Snažíme se spolu řešit problémy našich dětí. Hlavně toho jednoho, autisty. Jeho dobré vlastnosti ocenila i naše koordinátorka pro děti s autismem, když říkala, že tatínků, kteří chodí na sezení a řeší problém svého dítěte spolu s maminkou, je velice málo. Za to si ho vážím a doufám, že nám to spolu vydrží hodně dlouho.
No a úplně nakonec jsme se spolu zavázali na dlouhá léta a koupili si domeček. A tak jen koukám jak je ten můj chlap šikovnej a co vše dělá. Teda nekoukám, i ruku k dílu přiložím, aby nám to šlo lehčeji a taky rychleji.
A navíc je i moc hezkej, kudrnatej a s knírem. :-) A s jeho souhlasem přikládám foto.

kníráč

Zdraví,
Cicinka

Pozn. red. Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 24. června 2011: Nej mého chlapa!

Co se vám na vašem chlapovi líbí nejvíc? To je otázka přímo do pranice. Je mi jasné, že těch věcí je spousta, ale teď se musíte rozhodnout pouze pro jednu z nich. Nevíte-li jak na to, zavřete oči a vzpomeňte si na něj - tak! Už to máte? Určitě ano. Teď už stačí jen vzít foťák a vytvořit ten správný snímek. Pokud se vám to nepodaří, pak alespoň tu jednu nej věc vašeho chlapa popište (popis ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec textu). V ideálním případě pošlete fotku i s popisem!

POZOR! Budete-li posílat fotografii, vyberte jen jednu.

Vaše příspěvky čekám na následující e-mailové adrese...

A co můžete za svůj dnešní příspěvek získat? Pro jednu z vás tady mám připravený krásný dárek - tedy spíš pro toho vašeho miláčka (třeba za to, že se nechal vyfotit): VICHY HOMME Gel na holení pro citlivou nebo problematickou pokožku a VICHY HOMME Čistící gel s kyselinou salicylovou.

vichyvichy

Reklama