A nebo nejdeme, jak chcete. Dobré ráno, milé čtenářky! Dnešní automobilový den začíná. Těším se na vaše příspěvky a příhody na téma řízení v zimě.

Dnes si budeme povídat o zimní jízdě autem. V tomhle období bývají silnice často namrzlé, zasněžené, někde plné děr, a proto je teď řízení trochu obtížnější než obvykle. A tak se ptám, milé ženy-in: řídíte v zimě auto?

Já řídím i v zimě, protože je to pohodlnější. Kdybych neřídila, asi bych toho tolik nestihla a všechno by bylo mnohem složitější. Na vesnici se člověk bez auta neobejde. Je pohodlnější vozit děti do školy, jezdit na nákupy, na výlet nebo na dovolenou.

Dost dlouho jsem se bála jezdit v zimě, postupně se člověk ale naučí i tohle, jen jezdím opatrněji. Někdy, když napadne hodně sněhu, nedojedu až před barák, protože bydlíme na kopci, ale to by myslím nevyjel ani ten nejzkušenější řidič. A občas si musím ten kopec trochu posypat štěrkem, abych sjela dolů bez nehody.

Nejhorší podle mě je, když je sníh na silnici, do toho ještě padá a člověk musí mít zapnuté stěrače. A pokud silničáři nestihnout uklidit silnice... to je taky lahůdka. V takových případech ale auto nechávám doma a běžím na vlak. Nebo se vydám pěšky.

A jak jste na tom vy, milé čtenářky?

Dnešní téma je: Řídíte auto v zimě?

  • Kdy jste se naučila řídit?
  • Jezdíte autem i v zimě, nebo se bojíte?
  • Kam jste poslední dobou jela?
  • Půjčuje vám manžel auto?

Podělte se s námi o vaše zážitky a pošlete nám příběhy, klidně i s fotkami! Jedna ze čtenářek za svůj příspěvek získá Termální vodu od VICHY, bohatou na stopové prvky a minerální soli (150 ml) a čaj PICKWICK Green Tea pineapple. Příspěvky posílejte dnes 18. 2. 2013 nejpozději do 14.30 hodin na e-mailovou adresu níže. Ještě upozornění - pokud byste poslala fotku, musí jít (kvůli autorským právům) o vaši fotku a jejím zasláním dáváte redakci souhlas k jejímu bezplatnému uveřejnění v tomto tématu. Moc děkujeme!

  • Redakční e-mail: redakce@zena-in.cz
  • Předmět: ŘÍZENÍ V ZIMĚ

caj

Reklama