Bojíte se v létě kvůli nevzhledným bradavicím obouvat žabky? Trápí vás výrůstky na kůži, na které nic nezabírá? Zapomeňte na pověry typu potírání česnekem a vyzkoušejte Wartner Kryoterapie 2. generace, nejrychlejšího pomocníka v boji proti bradavicím. Jednorázově vyřeší váš problém a osvobodí nohy od plných bot.

přípravekBradavicemi trpí desetina celkové populace, nejčastěji děti a dospívající. Obvyklá místa přenosu jsou koupaliště, veřejné sprchy nebo jiná vlhká prostředí. Obecně ale riziko představují všechny prostory, kde se střídají různé bosé nohy, tedy i šatny a koberce.

Pokud nechcete bradavice odstraňovat chirurgickou cestou, sáhněte po samoléčebných přípravcích. Účinek Wartner Kryoterapie 2. generace je založen na lékařské metodě zmrazování. Jde o rychlý, efektivní a bezpečný postup, jak bradavici zlikvidovat obvykle již po první aplikaci. Wartner Kryoterapie 2. generace ji jediným použitím rychle zmrazí až k jádru, a to při -50°C (nejnižší teplota dostupná mezi produkty kryoterapie), díky čemuž po deseti až čtrnácti dnech sama odpadne. Mezitím se pod ní vytvoří nová zdravá kůže.

Nenechte si bradavicemi omezovat život. Zbavit se jich je přece tak jednoduché!

Léčba je vhodná pro děti od 4 let. Balení po 12 aplikacích zakoupíte v lékárnách za doporučenou maloobchodní cenu 549,90 Kč. Ošetření bradavic větších jak 7,55 mm konzultujte s lékařem.

Více informací na www.wartner-bradavice.cz.