Tak jsem zjistila, že to bude už skoro rok a půl, co jsem vám přestala psát. Kdy začít znovu jindy než k Novému roku? Nic lepšího snad ani vymyslet nešlo. Jsem to já, sestřenice původní Herty, která odjela do Ugandy. Vrátila se z ní. Jenže teď musím trochu okomentovat ty řádky od redakce.

Sestřenice moje milovaná se sice vrátila, ale odjela do Ugandy znovu, nechala tam totiž Tomáše, a sama odjela dělat mámu do Čech. Pak přišla zpráva, že Tomáš má nějakou tropickou chřipku nebo tak něco a Herta se o něj letěla postarat. To bylo v říjnu, měla se vrátit na Vánoce i s ním.

Vrátil se jen zesláblý a navíc pomlácený Tomáš, měli krátce před odletem nehodu a Herta zemřela na následky zranění. Pochovali ji kdesi v Africe, kvůli čemuž je celá rodina ještě víc špatná, prostě ty Vánoce letos nestály za nic.

Já jsem se totiž na podzim taky konečně rozvedla. No ano. Dušan se nakonec úplně zbláznil, chvílemi jsme měla pocit, že je to podobný ufon jako Karel, bývalý mé drahé sestřenice. Malej to nese špatně, navíc mu umřela teta, i když se nevídali často, měl ji rád. Začal nám z toho všeho před Vánoci koktat a vzhledem k tomu, že má jít v září do školy, budeme mít co dělat, aby se to celé uklidnilo.

Pozitivní věc - mám práci. Účtařím si u jedné internetové firmy (ne, není to Žena-in) a můžu pracovat i z domu část úvazku. Vzhledem k tomu, že je to práce tak na 12 hodin denně, jinak by to ani nešlo. I tak jsem celá ráda, že ještě lezu.

A pokud vás zajímá, co já a chlapi, tak mám pocit, že jsem je začala nenávidět. Stýkám se s jediným, je to kolega z práce - já vím, že co je v domě, není pro mě! On je ale teplej. Jmenuje se Oleg (jo, to jméno je trhlý podobně jako on - k Hertě sedí, ne?) a bude u nás na Silvestra, hned jak malej usne, hodláme se zmazat (nebojte, nepiju moc často) a vykročím do nového zářného roku. I s vámi! Určitě to bude krásný rok! Už proto, že horší než teď to bude těžko.

Tak šťastnej a veselej, dámy!

Reklama