Emmě Watsonové, představitelce Hermiony z Harryho Pottera, bylo sice osmnáct teprve před pár měsíci, ale už uvažuje o tom, že by se na filmovém plátně svlékla.

Tato představa je velmi zvláštní zejména pro publikum, které ji vidělo vyrůstat v roli Hermiony Grangerové v sérii filmů o Harrym Potterovi, a stále ji vidí spíše jako dítě.
Když se jí ale reportéři listu Sunday ptali, jestli by se před kamerou svlékla, bez zaváhání přiznala:

„Ano, kvůli režisérovi Bernardu Bertoluccimu. Anebo by záleželo na okolnostech. Jsem teď v takovém zvláštním věku. Nejsem ještě dospělá žena, ale také už nejsem holčička. Filmové společnosti mi říkají: Za pár let byste se hodila na tohle či ono. A já jim říkám, že za pár let chci studovat anglickou literaturu, takže si budu muset vybrat," líčí své trable Watsonová.

Zatím se mladá herečka, která směřuje na univerzitu, mládí nevzdává. Na svou hollywoodskou premiéru si oblékla sice velmi módní a dospělé šaty, k nim ale přidala růžové plyšové myší uši.

Propaguje tak svůj zatím poslední film The Tale of Despereaux (Příběh o Zoufálkovi). Doufá, že o svátcích přitáhne do kin rekordní počet návštěvníků.

Reklama