cl.jpg
Foto: Profimedia

V rozhovoru pro magazín Allure herečka o tom, že nemá děti, velmi otevřeně promluvila. Prozradila mimo jiné, že se otěhotnět snažila dlouhá léta. Absolvovala dokonce několik neúspěšných pokusů o umělé oplodnění, přičemž ji mnohé bulvární plátky zraňovaly svými spekulacemi o tom, zda je, či není v požehnaném stavu. V třiapadesáti letech je herečka bezdětná a je s tím už smířená.

„Po třicítce i čtyřicítce jsem procházela opravdu těžkými věcmi, protože jsem se snažila otěhotnět, ale kdybych si tím neprošla, nikdy bych se nestala tím člověkem, kterým jsem se měla stát,“ uvedla Jennifer.

V minulosti podstoupila několik pokusů o umělé oplodnění, pila čínské čaje a aby se stala matkou, dělala prý, na co si člověk vzpomene. „Dala bych cokoli, kdyby mi někdo tehdy řekl, ať si nechám zamrazit vajíčka. Prostě mě to nenapadlo, a tak jsem dnes tam, kde jsem. Loď odplula,“ svěřila se herečka.

Jedním dechem ale dodala, že už ničeho nelituje. Teď když už věk na děti nemá, prý cítí trochu úlevu, protože už nemusí myslet na to, jestli by mohla otěhotnět a co všechno pro to má nebo nemá dělat.

Bulvární články týkající se spekulací o tom, jestli je, nebo není těhotná, pro ni byly ve své době velmi zraňující. Posléze byla vykreslována jako sobecká kariéristka a mnohá média tvrdila, že to, že nechce děti, bylo důvodem rozpadu manželství s hercem Bradem Pittem. Ona se ve skutečnosti několik let neúspěšně snažila stát matkou.

V rámci rozhovoru pro magazín Allure herečka nafotila také sérii krásných a velmi sexy snímků, na kterých ukázala, že je stále ve skvělé formě.

Zdroje: Allure, Page Six, Instagram Allure

Reklama