moda-2.jpg

„Lokálních značek, pracujících s přírodními materiály, na českém trhu moc není. Buduji  módní značku s osobním přístupem, milou, čistou, upřímnou s etickým a ekologickým přesahem, vynikající kvalitou látek a precizních střihů,“ vysvětluje Dominika Býmová své záměry, které za vznikem značky White Sage stojí. Pro Dominiku je důležité jakými lidmi se obklopuje a s kým spolupracuje. Ať už v divadle, na place, tak při vývoji nových modelů. I to byl důvod, proč přizvala ke spolupráci návrhářku Jitku Stauder.
 
„S Jitkou si rozumíme lidsky a díky tomu nám spolupráce krásně funguje. Navíc je pro mě důležitý pohled někoho, kdo vidí mé modely nezúčastněně. Miluju tvůrčí proces který v ateliéru máme,“ pochvaluje si herečka. První kolekci šila Dominika na Slovensku, což se ukázalo pro rychlou komunikaci mezi ní a švadlenkami nešikovné a zdlouhavé. Aktuálně vzniká nová kolekce v dílnách v Ostravě, a tak cestou může Dominika spojit příjemné s užitečným a navštívit svou rodinu. Dominika nyní dokončuje přípravu podzimní kolekce, která bude opět ve světlých tónech a její výhodou bude vzájemná kombinovatelnost jednotlivých modelů s důrazem na vrstvení.
 
Spolu s podzimní kolekcí uvede na trh také další novinky. „Na podzim připravuji velké změny na stránkách White Sage, nové pojetí značky a prodej nejnovější kolekce zahájíme v druhé polovině října. Navíc na začátek listopadu připravujeme komorní módní přehlídku, kde by byly všechny mé modely k vidění. Modelkami by měl být mé kamarádky a známé z branže, které mají k udržitelné módě a ekologii blízko. Domluváme také spolupráci s několika butiky.” 

moda-1.jpg

Foto: whitesagefashion.com 

Reklama