Jaký je názor na chrápání populární herečky Sandry Pogodové - soudí, že chrápání je nakažlivé. Proč si to myslí, to zjistíte v této novince. Téma dne: Veselé historky s chrápáním!

SandraJaké zkušenosti s chrápáním má herečka Sandra Pogodová? Bohaté... „Naši za mnou jezdí do Prahy, a když tu jsou, tak u mě spí. Ale já mám malinký byt a jednu dvoupostel... O tom, že chrápe máma, všichni víme,“ prozradila mi Sandra. A jak tuhle situaci řeší? „Abych se vyspala, tak jsme mámě ustlali na nafukovací matračce v obýváku a táta spal se mnou v ložnici. Jenže se ukázalo, že chrápe už i táta.“

Chrápání je asi nakažlivé, jsou spolu čtyřicet let, tak to na sebe asi přenesli,“ konstatuje herečka a k historce s rodiči dodává: „Finále bylo, že jsem stála ve čtyři ráno ve dveřích mezi ložnicí a obývákem a chrápalo to na mě z obou stran. Kroutila jsem hlavou a přemýšlela, jestli mám tohle ve svých šestatřiceti zapotřebí.

Co si myslíte vy, milé čtenářky, je chrápání nakažlivé?

Téma dne 20. dubna 2011: Historky s chrápáním

  • Posílejte mi své historky s chrápáním! Chrápete vy? Váš partner? Někdo ve vašem okolí? ...

Vaše vzpomínky a příběhy s chrápáním zasílejte na redakční e-mailovou adresu uvedenou níže. Pokud chcete mít větší šanci k uveřejnění vašeho příspěvku a také k získání dárku, uveďte do předmětu mailu heslo (viz níže) a nezapomeňte, že váš příspěvek musí být dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Za odměnu můžete získat spray proti chrápání SILENCE a knížku receptů GOURMET.

Své příběhy posílejte dnes (20. dubna 2011) do 15.00 hodin. Později zaslané příspěvky nebudou uveřejněny.

chrapani

Reklama