hl.jpgFoto: Shutterstock

Rebel má samozřejmě jako většina hollywoodských celebrit osobního trenéra, který se nedávno pochlubil na Instagramu tím, jak je na herečku drsný. Cvičí prý sedm dní v týdnu a je to znát!


Kardio sedm dní v týdnu

Rebel tvrdě dře s osobním trenérem a v rozhovoru pro Hollywood Life řekla, že se ke své každodenní treningové rutině zavázala slibem. Když už není v posilovně, tak alespoň běhá. „Vyzývám všechny ženy, které se snaží zhubnout, aby se denně pohybovaly,“ řekl Rebelin trenér. „Malý tip, jak spalování tuků urychlit, je, že uděláte denně 10 000 kroků. I kdybyste měly v devět večer jen 9 000 kroků, musíte zbytek udělat,“ dodává.

Untitled-collage-10-.jpgFoto: Profimedia

Stop emocionálnímu stravování

V rozhovoru z roku 2015 popsala herečka svou lásku k jídlu a uvedla, že se k nezdravé stravě obracela především ve špatném období svého života. Tvrdí, že obžerství je její jediný hřích. Teď musela dát nezdravému jídlu sbohem a vyměnila ho za tři porce vyváženého jídla denně. Snaží se vyhýbat především cukru.

Malé změny pro trvalé výsledky

Rebel zároveň radí, aby se ženy snažily najít možnost, jak být aktivnější. Nejezdily autem, ale na kole. Nevyužívaly výtah a chodily po schodech. Zároveň nabádá k dodržování pitného režimu, protože hydratace je spojená s energií.

I když byla Rebel na svou postavu hrdá a na svou obezitu nahlížela prý spíše jako na výhodu, co hereckého obsazování týče, uvědomila si, že takovým tempem přibírat nemůže. Její zdravotní stav si žádal změnu, a tak se rozhodla pro zdravý životní styl. Některým jejím fanouškům se však změna nelíbí a raději by, aby zůstala tou starou tlustou Rebel. Herečka si však stojí za svým a polevit nehodlá.

Reklama