627b64e3d91a0cl.jpg
Foto: Shutterstock

Čtyřiatřicetiletá herečka je maminkou tří dětí – tříleté Banks, desetiletého Lucy a roční holčičky Mae a nyní se stala hlavní hvězdou magazínu Women’s Health, pro který nafotila odvážné snímky. Herečka na nich vypadá fantasticky a doslova září.  

Hilary Duff pro magazín uvedla, že se rozhodla odhalit, protože je svému tělu vděčná, že jí umožnilo stát se matkou tří dětí. „Jsem hrdá na své tělo. Jsem hrdá na to, že mi dalo tři děti. A konečně žiju v míru se změnami, kterými mé tělo prošlo,“ uvedla.

K fotkám od Danielly Midenge také poznamenala, že je důležité, aby lidé věděli, že maskérka dodala celému jejímu tělu svěží a rozzářený vzhled a také byly při focení samozřejmě vybrány ty nejlichotivější pozice.

K pocitu spokojenosti s vlastním tělem došla herečka po druhém porodu, naopak v době dospívá k sobě byla velmi kritická. Dokonce trpěla poruchou příjmu potravy. To už je naštěstí minulostí. Nové snímky okomentovala i na svém Instagramu. Během focení se prý cítila silná, krásná a hodně se smála, když se snažila dostat do některé z póz, zatímco na sobě neměla maminkovské džíny s vysokým pasem a oversize vršek, což je oblečení, které běžně nosí.  

Zdroje: Instagram Hilary Duff, Women’s Health, Today