Spolupráce herečky Marie Doležalové a kadeřníka Honzy Kořínka přináší zcela nový pohled na tuto oblíbenou zrzku. Nové fotografie, které společně tvořili v Londýně totiž ukazují, že je Marie žena moha tváří.

trpyt

klobouk

„Byl to úžasnej výlet, cítila jsem se jako opravdová modelka. A to i v tom negativním slova smyslu. Byl tam s náma Marek, a ten si celý dny užíval Londýn, kdežto já vstala za tmy, šla se nechat učesat, do tmy jsme fotili a pak jsem padla do postele. Potvrdila jsem si, že je to strašně náročný povolání,“vzpomíná s úsměvem herečka.

cervena

marie

Snímky jsou z kolekce s názvem LO-N-DON. Honza Kořínek je vytvořil jsou ukázku své práce pro letošní období jara a léta. „Chtěli jsme ukázat něco jiného. Marie má krásné, dlouhé a zdravé vlasy. Pracovalo se s nimi jedna báseň. Nemusel jsem na žádný účes použít jediný příčes,“ popisuje svou práci kadeřník Honza Kořínek.

uces

masle

Focení v britské metropoli ale nebylo žádný med. Herečka si během jen pár dnů vyzkoušela mnoho póz a rolí. „Bylo to rozmanité, to mě na tom bavilo. Tyto fotky jsou hodně elegantní. Když si ale vzpomenu, kde účesy vznikly, musím se smát. Zázemí a improvizované kadeřnictví jsme si totiž vytvořili v nepopsatelné italské restauraci, kde jsme vzadu česali, já se běhala dolů na záchod převlékat a u toho obědvali turisté,“ směje se Marie Doležalová.

london

diva

zlate ve vlasech

Kromě spolupráce s Honzou Kořínkem ale nezapomíná na své další aktivity a blíží se jí velký charitativní večer. „15. dubna bude v České televizi přímý přenos, to je pro Pomozte dětem ten nejdůležitější večer v roce, jelikož vyzýváme k posílání DMSek a chceme, aby se dívalo co nejvíc lidí. Letos se podílím na scénáři a doufáme, že to bude nové a originální,“ přeje si herečka, kterou v létě budete moci vídat i v Letních shakespearovských slavnostech.

Reklama