Herečka a choreografka Dana Morávková připravovala spolu s fotografkou Alžbětou Jungrovou novou imageovou kampaň americké přírodní kosmetiky Pevonia Botanica určenou pro představení nových produktů značky. Focení proběhlo v krásné sicilské Taormině. 

dana1

Dana Morávková, která reprezentuje značku Pevonia Botanica v České republice, si focení užívá. „Příprava kampaně je mimořádně příjemné vybočení z mé „běžné“ práce. Navíc Taormina je krásné místo, byla jsem tu před pár roky na dovolené a vrátila jsem se s radostí. Atmosféra tohoto místa jen umocnila pohodovou práci s Alžbětou a celým týmem.“

dana2

Tentokrát se využilo prostředí jednoho z nejmalebnějších a nejpřitažlivějších italských měst, která se nachází na seznamu Unesco.

dana3

Fotografka Alžběta Jungrová si spolupráci s Danou Morávkovou jako vždy chválí: „Focení s Danou je vždycky skvělé. Dana je stoprocentní profesionál, k práci přistupuje zodpovědně a navíc ji focení baví. Neřeší brzké vstávání kvůli světlu, a přestože počasí nebylo nejlepší, neřeší studenou vodu ani čekání na sluníčko.“

ana4

Herečku líčila a česala vizážistka Margita Skřenková, o oblečení se postaral Martin Brumerčík.

Nová imageová kampaň brzy představí exkluzivní řadu přípravků Pevonia Botanicaproti stárnutí Stem Cells Phyto-Elite™ obsahující kmenové buňky rostlin.

Zdroj a foto: tisková zpráva Pevonia

Reklama