cl.jpg
Foto: Shutterstock

Se svými plány se herečka svěřila pro magazín Marie Claire. Po porodech dětí zjistila, že je to ta nejúžasnější věc, jaké kdy byla součástí a začala uvažovat o tom, že by se stala dulou a pomáhala rodit i ostatním maminkám. Navštěvovala dokonce tréninkový program, ale proces nedotáhla do konce. Neabsolvovala totiž další kroky vedoucí k získání certifikátů, aby se mohla oficiálně stát dulou a asistovat při rození dětí.

„Jsem lepší spíš ve focení a masírování zad,“ řekla herečka magazínu. Přestože s přiváděním nových človíčků na svět herečka nakonec nepomáhá, pustila se s partou přátel do nového byznysu. Budou stavět a prodávat dětské domečky na hraní vyrobené z udržitelných materiálů. Prodej by chtěli spustit do konce letošního roku.

Synovi Amandy Seyfried je jeden rok a dceři pět let. Herečka má tedy konkrétní představu o tom, co mají děti rády.

Herectví se ale věnuje i nadále. V březnu měl na platformě Hulu premiéru seriál The Dropout natočený podle skutečných událostí. Amanda Seyfried v něm hraje zakladatelku biotechnologické společnosti Elizabeth Holmes, která slibovala revoluční diagnostiku z pouhé kapky krve. Své sliby ovšem nesplnila a musela před soud, který ji uznal vinnou z podvodu. Podnikatelce hrozí až dvacet let vězení.   

Zdroje: E15, Marie Claire, People, Wikipedia, ČSFD

Reklama