Kdo je a není gentleman, je řada názorů. Herec Mel Gibson to ale rozhodně není! Fotografové totiž zachytili jeho těhotnou přítelkyni, ruskou zpěvačku Oksanu Grigorievovou, jak v Los Angeles vláčí těžký nákup, aniž by se dočkala pomoci svého akčního hrdiny. Snad zase své „statečné srdce“ neutápí v alkoholu?

Foto najdete ZDE.

Herec a producent Mel Gibson možná také hřeší na ruský původ devětatřicetileté krasavice, která by asi podle něj měla být na neúctu mužů k ženám ze své rodné země zvyklá. Oxana už ale v Rusku nežije drahný čas. Pochází sice z ruského města Saransk, její život se však zásadně změnil, když se v roce 1991 přestěhovala do Anglie. Zamilovala se tu a vdala, s manželem žila v podnájmu. Z nuzných poměrů jí pomohlo to, že se zakoukala do zámožného byznysmana Alana Bergmana a začala s ním žít. Ten ji také uvedl do světa velké společnosti.

Na jedné party poté poznala amerického herce Timothy Daltona, kterému porodila syna. Díky vztahu s ex-James Bondem Oksana poznala mnoho slavných osobností, dokonce i amerického exprezidenta Billa Clintona.

S Melem se seznámila díky natáčení thrilleru The Edge Of Darkness. Celý svět pak oblétly fotky, jak se s ní slavný herec objímá na pláži. Jeho žena Robyn pak po 28 letech manželství podala žádost o rozvod.

Je váš muž jako Mel Gibson, nebo ne?

 

Reklama