Hollywoodský herec Bruce Willis se v sobotu oženil se svou přítelkyní, modelkou Emmou Hemingovou. Informoval o tom v neděli server US Magazine.

Svatba se konala na Ostrovech Turks a Caicos, které se nachází v jihovýchodní části Bahamského souostroví. Na slavnostním ceremoniálu nechyběla řada hostů včetně Willisovy bývalé manželky, herečky Demi Mooreové. Svatbu si nenechala ujít ani zpěvačka Madonna.

Novomanželé se vzali v oblasti Parrot Cay, kde vlastní Bruce Willis svou rezidenci.

Média spekulovala o potenciální svatbě již v minulém týdnu. Hvězdný pár totiž rezervoval v blízkosti své vily několik pokojů pro své přátele a hosty.

Bruce Willis se narodil v roce 1955 a svou hereckou kariéru zahájil v 80. letech v televizních seriálech Měsíční svit a Miami Vice. Mezinárodní slávu mu přinesla role policisty Johna McClanea v akčním filmu Smrtonosná past, který se dočkal dalších tří pokračování. Mezi jeho další významné filmy patří Pulp Fiction: Historky z podsvětí, 12 opic, Šakal, Šestý smysl, Armageddon, Banditi nebo Sin City - město hříchu.

Herec byl po 13 let ženatý s herečkou Demi Mooreovou, se kterou má tři děti. Své manželství ukončili v roce 2000 rozvodem. S dvaatřicetiletou modelkou Emmou Hemingovou se Willis seznámil v uplynulém roce.

Reklama