Tajemná a nekonvenční, to je Gucci pour Homme
5eba6e95aa0b3obrazek.png

Sugestivní a neočekávaný, Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum je vůně z kategorie dřevitá aromatická kořeněná a byla vytvořena aby provokovala. Vyjadřuje se současným a moderním  pohledem  na dvě ikonické vonné látky oblíbené v 70. letech 20. Století: růže a chilli papričky, které nahrazují původní tóny růžového pepře a italské bergamotky. Společně vytvářejí nečekanou a osvěžující retro tóninu.
5eba6ea76ef06obrazek.pngTeplá kořenitost chilli papričky vytváří zajímavý kontrast s hořkou aromatickou svěžestí  růže a vyvolávají  neočekávané emoce. K dosažení vyšší úrovně intenzity byl použit olej z květu pomerančů, Neroli, který společně s levandulí rozvinou srdce vůně do silnějšího, mužnějšího tónu. Bohatství a smyslnost jsou zvýrazněny v základě vůně pomocí pačuli a cedrového dřeva.5eba6e5cdff97obrazek.pngOceňovaný herec a hudebník Jared Leto, se vrací jako mužský hrdina Gucci Guilty v klasickém americkém prostředí prádelny. Zachytil jej fotograf Glen Luchford. V roli neohroženého provokatéra hledí vyzývavě do objektivu, jako by chtěl dodat ostatním mužům odvahu aby jej následovali. Pohodlně sedí vedle své nové vůně a s důvěrou a lehkostí zaujme výstředností svého charakteru a prostředí.

Síla parfému Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum je zachycená v neprůhledném černém těžkém skle s matným efektem, který odráží intenzitu nové šťávy uvnitř. Vysoký a štíhlý flakon je umístěn v černé krabičce se stříbrným nápisem a nenapodobitelným logem domu.

Nová vůně Gucci Guilty je k dostání v  parfumeriích od května 2020 ve velikostech a cenách:
50 ml za 2 150,- Kč
90 ml za 2 790,- Kč

Gucci #ForeverGuilty
5eba6f0aea600obrazek.png

Reklama