60a62d5c08759cl.jpg
Foto: Profimedia

Magazín People natočil s herci u příležitosti jejich znovushledání před kamerami krátké video, kde se představitelé Rosse, Rachel, Monicy, Phoebe, Joyeho a Chandlera svěřují se svými oblíbenými vzpomínkami z natáčení. V exkluzivním interview přišla řeč i na to, co si jednotliví herci nechali z rekvizit jako vzpomínku na natáčení.  

Nejpraktičtější věc si vzala herečka Jennifer Aniston. Doma má šaty, které prý nosí dodnes. Kupodivu ovšem nepatřily její postavě Rachel, ale Monice v podání Courteney Cox. Jde o šaty s drobnými květinkami, které mají výstřih do V s krajkou a lehce nabírané rukávky. Herečky se shodly, že jde o kousek, který nevyjde z módy. Courteney Cox následně zalitovala, že ona si nic z natáčení nenechala.

Lisa Kudrow uvedla, že z natáčení nic neukradla, ale, že má doma všechny šperky, které postava Phoebe v seriálu nosila. Vlastní také nádobu na sušenky ve tvaru hodin, kterou jí věnoval Matthew Perry. Domnívala se, že Perry požádal o dovolení si ji vzít, ale ten ji vyvedl z omylu. Podle jeho slov ji prostě ukradl.

David Schwimmer zase prozradil, že si vzal jmenovku své postavy profesora Rosse Gellera z kanceláře v muzeu.

Streamovací služba HBO Max, kde má být speciální epizoda umístěna, také zveřejnila těměř dvouminutovou ukázka, která napovídá, jak bude shledání vypadat a co všechno se během něj bude řešit. 

Zdroj: Magazín People, Youtube

Reklama