Udílení Zlatých Glóbů v Los Angeles využili někteří známí herci k podpoře Francie. V Paříži 11. ledna došlo k útoku na satirický týdeník Charlie Hebdo, ke kterému se hlásí islámští teroristé. Celý svět nyní Francii vyjadřuje podporu, včetně známých tváří.

Své chvíle na červeném koberci využila například herečka Helen Mirren, která v rukou třímala velkou ceduli s nápisem Je suis Charlie (Já jsem Chalie). Se stejnou cedulí pózoval i herecký pár Joshua Jackson a Diane Kruger.

Držitel ceny Cecila B. DeMillea George Clooney si zase na svůj oblek připnul placku se stejným nápisem. Herečka Kathy Bates vyjádřila podporu alespoň nápisem na svém mobilním telefonu.

Svůj prostor využil i Jared Leto během prezentace, kdy použil větu On vuis aime. Je suis Charlie. (Milujeme tě. Já jsem Charlie). Na svém profilu na Facebooku pak krom Francie podpořil i Nigérii, kde radikální islámští teroristé minulý týden zavraždili až 2000 lidí. „Našim bratrům, sestrám, přátelům a rodinám ve Francii A v Nigérii: „Naše myšlenky, naše srdce a naše modlitby jsou dnes večer s vámi!“ vzkázal Leto ze Zlatých Glóbů.

\sfc sdfasf sadff a\sfaf Zdroj foto: People

Reklama