Málokterá žena má poprsí přesně takové, jaké by si přála. Některá by si přála mít prsa větší, než má, jiná menší, na čem se však všechny shodují, je přání pevného a plného poprsí.

Toho lze částečně docílit pravidelným a častým cvičením, masážemi a trpělivostí. Pokud se cvičit nepřinutíte, nebo trpíte nedostatkem času, je tu ještě jedna pomoc – plastická operace. Většina žen však takto radikální a drahý zákrok nepotřebuje. Pro všechny ženy, které chtějí své poprsí výrazně vylepšit a vyhnout se přitom agresivním metodám, je zde patentovaný, stoprocentně přírodní přípravek HerBust.

Je to čistě bylinný lék s překvapivými výsledky, pracující na bázi vyrovnání hladiny hormonů v těle ženy pomocí přesně namíchaného koktejlu bylin. Tyto byliny obsahují látky podobné hormonům. Napodobují činnost tzv. ženských hormonů estrogenu a progesteronu a řídí hladinu těchto hormonů v těle ovlivňováním žláz s vnitřní sekrecí.

Reakcí těla je kromě zlepšené reproduktivní funkce, celkové psychické i fyzické vyrovnanosti také výrazné zpevnění a zlepšení tvaru poprsí. Stačí dvakrát denně po dobu šesti až devíti měsíců užívat přípravek HerBust a výsledkem budete rozhodně překvapena. Již po prvních šesti týdnech se dostaví výsledky.

Prsa jsou hmatatelně pevnější, viditelně krásnější. Po třech měsících je třeba užívání přípravku HerBust na 14 dní přerušit. Dále v užívání pokračujete podle toho, zda chcete poprsí pouze zpevnit nebo i zvětšit. Po šesti až devíti měsících (každá žena má jiný metabolismus, tedy každá reaguje na přípravek trochu odlišně) jsou vaše prsa tak pevná a tak velká, jak jen lze ve vašem případě přírodní cestou dosáhnout.

Nemusíte mít obavu, že by se vaše poprsí zvětšilo příliš. Přípravek je čistě přírodní a v souladu s přírodou také působí. Poprsí nabude pouze tvaru a velikosti zcela adekvátní k vaší tělesné konstituci, nebude tedy větší, než by pro vás bylo běžně přirozené. Více informací získáte, pokud navštívíte stránky www.herbust.cz

 
Reklama