Známe to všechny. Ženy, co svět světem stojí, stále čelí všelijakým nepříjemným stavům, které jsou způsobeny hormonálními změnami v našem organismu. Výkyvy nálad, pocity „nafouknutí, nevolnosti, nadýmání, bolesti hlavy" … po porodu pak specifické stavy spojené s touto životní fází a v neposlední řadě mnoho z nás trápí i nepěkný vzhled našich ňader.
Ta dostávají zabrat hlavně v době těhotenství a kojení a jen několika šťastným se podaří udržet si pěkná prsa i po narození potomků.

Právě pro ně jsou určeny kapsle HerBust, které dokáží mnoha výše zmíněným problémům předejít, nebo je alespoň zmírnit.
Příznivý je zcela určitě i fakt, že při pravidelném užívání kapslí HerBust budete mile překvapeny stále se lepšícím vzhledem vašeho poprsí.

Herbust je patentovaným stoprocentně přírodním preparátem. Jeho složení vychází z přesné kombinace osmi léčivých bylin, které se u žen tradičně používají pro vyrovnávání hormonálních výkyvů bez vedlejších účinků. Těmito rostlinami jsou Tolice setá, Kozinec blanitý, Andělika čínská, Pampeliška lékařská, Benedikt lékařský, Přeslička rolní, Máta peprná a Borůvka černá. Jako přírodní filtr se do směsi přidávají ovesné vločky.
Rostliny používané pro přípravu HerBustu obsahují přírodní látky, které u žen podporují reproduktivní funkce, vyrovnanost a celkové zdraví.
V přípravku nejsou obsaženy žádné nebezpečné chemické látky, které by zvyšovaly jeho účinnost. Po dlouholetých výzkumech jsou jednoduše zkombinovány léčivé byliny, o kterých bylo již po staletí známo, že mají příznivý vliv na hormonální procesy a také velikost poprsí.

HerBust mohou užívat ženy všech věkových kategorií, protože má příznivé účinky na celou řadu nepříznivých vlivů, které provázejí všechny ženy napříč celým životem.
Více informací získáte, pokud navštívíte stránky www.herbust.cz

Chcete-li soutěžit, klikněte ZDE         
Reklama