Máte malé děti, které milují kočičku Hello Kitty nebo další zvířátka? Zaručeně jim uděláte radost s veselým povlečením od společnosti Matějovský. Povlečení se může stát milým dárkem třeba za vysvědčení. Pokud se o prázdninách nebude chtít dětem do postele, naláká je zaručeně Hello Kitty a další roztomilé postavičky. Na své si přijdou i maminky, jelikož produkty značky Matějovský garantují kvalitní materiál, potisk i stálost barev, nemusí se obávat nepříjemných žmolků a blednoucích barev ani po mnoha vypráních.

„Naše technologie potisku musí splňovat všechny parametry zdravotní nezávadnosti a u dětí to platí obzvlášť,“ říká Zdeněk Matějovský, majitel společnosti, a dodává: „Hello Kitty obohatila naši nabídku pohádkových postaviček, v tuto chvíli je možné vybírat ze sedmi různých druhů povlečení a přehozů s motivem oblíbené Hello Kitty.“

Hello Kitty

  • Přehoz a povlečení Matějovský povlečení, Hello Kitty, doporučená cena od 795 Kč

Povlečení do dětské postýlky je nedílnou součástí vybavení pokojíčku pro malé princezny a malé prince. Vše musí ladit a přání toho nejdůležitějšího obyvatele musí být splněno.  Nabídku Hello Kitty tvoří něžné růžové motivy pro malé princezny, na své si ale přijdou i „Karkulky“ – milovnice červené barvy. Červenému přehozu samozřejmě dominuje populární Hello Kitty, celá kompozice je pak jemně doplněna motivem jablíček. A na své by si mohli přijít i kluci, v nabídce je totiž i svěží modrý set.

Hello Kitty

  • Matějovský povlečení, Hello Kitty style, doporučená cena 795 Kč

Hello Kittyse zrodila v Japonsku před více než třiceti lety. Tvář ji vtiskla designérka Ikuko Shimizu a život vdechla společnost Sanrio. Od té doby bílá kočička s červenou mašlí stále oslovuje nové a nové generace dětí. Usínat v jejím náručí zaručí malým princeznám spokojené a něžné sny.

Nabídku nového dětského ložního prádla dále obohatily roztomilé motivy zvířat, mezi kterými najdete například rozvernou žirafu, veselou zebru, rozesmáté žabky a milé včelky. Design postaviček doplňují vkusné a jednoduché vzory, které se budou líbit i starším dětem.

Hello Kitty

  • Matějovský povlečení, Frogy - Green love, 795 Kč
  • Matějovský povlečení Žirafa - Grand amour, 795 Kč

Hello Kitty

Doporučená cena za povlečení Matějovský je od 795 korun. V ceně je zahrnutá přikrývka (140x200 cm) a polštář (70x90 cm). 

Reklama