Krásné ráno,toto téma mi nedá, abych se nepřidala. Na co tedy koukám u mužů?

První celkové shlédnu obličej a když je pěkný, zdržím se i dýl. Nejlépe pokud má hluboký pohled očí a milý úsměv.

Oči jsem vždy upřednostňovala hnědé, ale všichni moji přítelové do jednoho měli modré (pokud nepočítám jednu týdenní lásku na základce). Pak jdu postupně dolů, kam až za dobu toho setkání stihnu. Za hezky vypracovaným tělem se občas i otočím.

Muži, kteří spolehlivě přitáhnou můj pohled jsou plešatí. Ani nevím jak jsem k tomu přišla, ale jak chlap nemá vlasy, jsem hotová.

Proto i moji idolové: Jason Statham, Bruce Willis a jeden můj postarší profesor z výšky. Ideál by měl mít ještě pěstěnou kratší bradku, přiměřené ochlupení po těle a být aspoň lehce vysportovaný.

Co tedy můj současný přítel? Oči - modré (jak jinak), vlasy už mu pomalu cestují na záda (blíží se), holátko rozhodně není a sport pěstuje často. Navíc si skvěle rozumíme, takže spokojenost.

Nakonec ještě jeden zážitek.

Nedávno jsme byli na horách v lázeňském městečku a vyšli jsme si s pár přáteli do lázní a saunového světa. Sauny byly smíšené, takže pokochání pořádné. Takové rozpálené mužské tělo smáčené proudy ledové vody....  Pravda je, že barvu očí nevím u jediného :-)

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


…O, ou – rozpálené mužské tělo, následně mokré ze sprchy – no tak to ano – to je zážitek v pravdě gurmánský. Naprosto rozumím tomu, že netušíš, zdali měli vůbec nějaké oči :-))))) Míša.

 

Reklama