Hezký den. Od mala jsem si prošla všemi možnými druhy stylů. Někdy mě ovlivnilo, co právě "frčelo", jindy ne, podle toho co se mi líbilo. Se smíchem vzpomínám na barevné šusťákovky, lesklé elasťáky, džíny mrkváče, punčocháče "jedna čára vpředu, dvě vzadu", kousavé kamaše a žabičkové minisukně. Vystřídala jsem široké i úzké kalhoty, krátké i dlouhé sukně i trička, zabijácké podpatky, trička po taťkovi i svetříky po mamce.

Dnes se oblékám nejradši pohodlně ale žensky. Snažím se kombinovat střihy i barvy a moc mě potěší, když mi někdo řekne, že mi to pěkně ladí. Do práce jsem začala hodně chodit v sukních, proti kalhotám mi to přijde pohodlnější. V zimě jen doplním bavlněnými punčocháči, kozačkami a kabátem, na jaře pěknými botkami na podpatku a sakem.V létě mám nejradši krátkou sukni s tričkem bez rukávů a sandály s nižším podpatkem. Doma samozřejmě preferuji tepláky nebo kraťasy a tričko, do přírody pohodlné kalhoty, mikina a tenisky. Co se týká barev, zkoušela jsem taky různé, ale po letech jsem se opět vrátila k nejoblíbenější barvě snad od dětství a to je fialová. Takže můj šatník se opět pomalu ale jistě přebarvuje do fialova nebo vytahuju různé dříve odložené kousky.
Co mi ale v poslední době vadí, že všechny slečny chodí oblečené jak přes kopírák. V zimě modré rifle narvané v kozačkách, krátká bunda, dlouhý svetr a na hlavě pytel na hady. No a v létě balerínky, legíny, riflová sukně a plandavé tílko. Občas si připadám, jak kdyby se ani nic jiného nedalo sehnat a v obchodech to tak i většinou je. Já se snažím nesplývat s davem a ráda i kouknu po jiných, které to vidí podobně. Jsem ráda, když se je na ulici na co podívat.

Heligona.

Text nebyl redakcí upraven.

Jaký styl je ten váš?

  • Libujete si v eleganci , nebo vás nadchla ležérnost? Nosíte nejraději sportovní oblečení, nebo jsou podpatky na jehlách vaše druhé já? Dáte na uhlazenost, nebo vám nejvíc sedne rebelský rock?
  • Jaký styl je vašemu srdci nejblíže?
  • Střídáte svoje módní tváře dle nálady, nebo máte jednu neměnnou?
  • V čem chodíte do práce a v čem si naopak užíváte domácí pohodu?
  • Tíhnete spíše k uniformnímu stylu, v němž splynete s davem, nebo vám naopak dělá dobře, když vyčníváte?

redakce@zena-in.cz

Neváhejte a pište. Čas se krátí a my brzy téma ukončíme a udělíme odměnu jedné z vás.

Reklama