Tak já tedy osobně nakupování uplně nesnáším. nejbližší obchoďák máme asi dvacet kilometrů a jedeme tam jenom, když víme, že je v akci něco fakt super levného.

Jako například nedávno v jednom nejmenovaném Kauflandu (abych jako nedělala reklamu, že). Bohoušek miluje žemlovku, tak jsem si říkala, že jich koupíme tak 200 nebo 300 aby bylo alespoň do ledna z čeho péct zemlbábu. Máme od babičky malináče ze zahrádky.

Když jsme tam přijeli, bylo všude spousta lidí. Jedna ženská mi přejela nohu vozíkem plným fazolových konzerv. V té mačkanici spadla Bohumilovi čepička. Sehla jsem se pro ní. jenže to bylo zrovínka vedle palety s cukrem v akci. Několik starších žen s šátky na hlavách a francouzskými holemi v rukách si myslelo, že chci ukořistit ten poslední karton. Skandovaly:"Máme hole v ruce," a pustily se do mě. Ani nevím jak, prolezla jsem potřech (ne po čtyřech, protože pravá zadní utrpěla nejvíc zásahů a nereagovala na pokyny centrální nervové soustavy). Pokusila jsem se vstát a přidržela se několika pivních přepravek. Jako na potvoru v nich bylo europivo za 1,90,. Po čelním střetu s vozíkem si nepamatuji, jak jsem se ocitla u rohlíků. Raději jsem poslala Bohouška. Snad na to nebohé nevinné dítě nezaútočí.  Ještě že jsme jeli s tchánem a jeho manželkou a sestrou. Utvořili jsme tak živý řetěz od rohlíků k vozíku, který byl fikaně až u čokolád. Já byla na konci a ládovala je do igelitového pytle a počítala. U 150ti mě spletla paní, co hledala vánoční kolekce a musela jsem znovu.

Než jsme se ve frontě přiblížili na dohled pokladen, líbilo se mi ještě pár věcí. Jenže už od vajíček a majonéz se mi zdálo, že mě někdo sleduje a když jsem chtěla koupit jednu ze tří posledních kolekcí z té výborné polské čokolády, jeden pán na mě výhrůžně vrčel.

Byla jsem ráda, že jsme doma. Alespoň, že máme pro Bohouška ty rohlíčky.

"A na co tolik rohlíků? " spráskla ruce babička, když jsme to tahali z kufru i zadní sedačky auta. "Co bylo na sadě, to shnilo a poslední tři jabka jsem dala samicím, když budou mít teď mladé. letos vám dát nemůžu. Ať si holky pošmáknou."

Normálně bych se na to vyflákla. Ale tchán koukal do letáku a příští týden bude máslo za deset a mléko v krabici za pět. ..

Helenka

Pozn. red: Text nebyl redakčně upraven


Výborný příběh :):) ...je pravda, že v tomto nejmenovaném obchodě to bývá vždycky drama!

  • Kdo u vás v rodině chodí na nákupy?
  • Kdo tahá tašky plné jídla?
  • Jezdíte na velké nákupy?
  • Na jak dlouho jste schopni nakoupit?
  • Platíte jídlo vy, nebo partner?
  • Hádáte se při nakupování?
  • Co předvánoční nákupy, jak to zvládáte?

Pište na redakce@zena-in.cz,

předmět: nákupy

Příspěvky, které do redakční pošty přijdou, budeme zveřejňovat, jeden z příspěvků bude oceněn. Čtenářka, jejíž příspěvek vybereme, se bude moci těšit na (nejen) nákupní tašku a hydratační péči proti kruhům pod očima Garnier Caffeine Roll-On - hydratace a krycí korektor v jednom.

Tak pište, těším se na vaše příspěvky a doufám, že se pobavíme!

taška a roll on

Reklama