Příběh jako z Bakalářů přišel od čtenářky Heleny, která věří, že někdo nám tahá za naše nitky. Sama je toho důkazem.

Věřím, že nám někdo tahá za naše nitky. První můj muž si mně vybral a dělal všechno pro to, aby mně získal. Znala jsem se s jeho dcerou a když mi řekla: Dej si bacha na našeho tátu! - smála jsem se tomu.
Byl o 31 let starší než já. Imponoval mi galantností, sečtělostí - uměl se přizpůsobit jakékoliv společnosti. Dokázal to, máme spolu dvě dcery. Já jsem ho očarovala určitě svou upřímností, veselostí a neustále jsme si měli o čem povídat. Onemocněl závažnou chorobou a pět let jsem byla sama s holkama. Bylo to jako v příbězích z Bakalářů. Holky si vybíraly tatínka. Jely jsme třeba výtahem domů a s námi pán. Začaly si šeptat a když jsme vystupovaly, tak pravily: „A maminko, tohle by nemohl být náš tatínek?“ Ten by se nám líbil. Styděla jsem se, že si ten člověk bude myslet, že holky navádím. A těch situací bylo moc.

V práci mi neustále nadbíhal spolupracovník - pro změnu o 10 let mladší. Nechtěla jsem ho, nešla jsem na rande ani na kávu .... až jednou. Osud tomu chtěl a právě za ty šňůrky zatahal. Rozbilo se mi auto a on jezdil se služebním, takže hned ochotně pomohl. Zjistil, že je potřeba s autem něco dalšího a tak se k nám pomalu přibližoval, až k nám jednoho dne přišel a už neodešel. Holky mu samy od sebe začaly říkat :“tatínku“ a on zásadně říká „naše holky“. Jsme spolu už 28 let a společně vychováváme už i naše vnoučátka.

U kartářky jsem nikdy nebyla, neměla bych tu odvahu. Z horoskopů si vybírám to, co se mi jakoby hodí a líbí! ;) Podle partnerského horoskopu se k sobě vůbec nehodíme - já jsem střelec a on rak. A čím jsem ho očarovala? No přeci kouzlem své osobnosti! On mně tím, že to vzal šikovně i přes holky. A každá máma určitě bude se mnou souhlasit, že chce chlapa nejen pro sebe, ale hlavně taky pro své děti.

A tak vzkazuji těm, které či kteří jsou sami, nezoufejte a věřte, že na každého někde někdo čeká. Někdy je ta cestička přímá a někdy zase různě zakroucená, takže to trvá déle než se ti dva setkají.

Helena

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

____________________

Moc hezký příběh, o to cennější, že je opravdu ze života. A vy jste měla prvního manžela o 31 let staršího? Tak dnes by z vás byla „celebrita“ :)
Děkuji, že jste napsala, ať se vám daří v lásce i v životě
Saša

Téma dnešního dne: Láska čarovná

  • Věříte na osud v partnerských vztazích?
  • Věříte, že jste si byli s tím svým souzeni?
  • Přečtete si občas partnerské horoskopy, zda se k sobě hodíte či nikoliv?
  • Byla jste někdy u kartářky radit se o stavu budoucí (přítomné) lásky?
  • Věříte na kouzla a čáry, nebo na svoji vlastní intuici?
  • Čím jste toho svého očarovala?
  • A on vás?

K tomuto láskyplnému tématu pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

Těším se na vaše veselé i vážné příspěvky :)
Jednu z pisatelek odměníme pěkným dárkem: knihou spisovatelky Kathryn Taylor: Barvy lásky, očními stíny a vzorkem parfému Emanuel Ungaro (když vám bude vonět, partner koupí celý )).

darekkk

Reklama