Čtenářka Helena měla za svůj život 40 milenců a pár vytrvalců. Její problém je, že ji chlapi nechtějí opustit, ani když ona chce. Díky, Heleno, za upřímnost i příspěvek.

Jak dát chlapovi kopačky.

Pro některou z Vás  velmi snadný akt. Já mám ale v sobě zvláštní nadání najít si chlapíka, který se jen tak nedá. Vytrvalce .

Dokonce jsem si dlouho říkala, že není umění chlapa najít, ale zbavit se ho. Za svůj život jsem měla přibližně 40 milenců, z toho čtyři opravdu dlouhodobé vztahy. S každým tím dlouhodobým jsem bydlela,  tedy až na toho aktuálního.

A povím Vám, když došlo na lámání chleba, vždycky to byla fuška odstranit je a uvolnit místo pro dalšího.

Expert na to byl můj první manžel - druhý dlouhodobý. Když mu definitivně došlo, že  je z mé strany po všem, nastalo peklo. Pronásledování, hrabačka v kapsách, demonstrativní sebevraždy, pláč, pak výčitky, vyhrožování - no paráda.

A že mu to vydrželo dlouho... každý ráno pro mě tehdy znamenalo, co zas dneska bude? Trvalo mu to celkem dva roky, než polevil. A to mi tehdy sám říkal, mezi námi už nic není, náš vztah je mrtvý, řekni, že máš někoho jinýho a rozejdeme se v klidu - a já pitomec na to tehdy skočila.

Je to dvacet let a dodnes s ním jsou potíže. Můj druhý manžel byl jiný, ale ani s ním to nakonec nevyšlo, po osmi  letech jsme stáli na stejném místě, a na moje odejdi - nemiluju tě odpověděl s párátkem v koutku - nikam nejdu a rozvádět se nebudu.

Po čtyřech dalších letech, kdy Kung-fu legenda pokračovala, jsem jeden večer řekla - dnes odejdeš ty, nebo já s dětma. Zítřek už vedle tebe  nezvládnu, k mému velkému údivu odešel. Z našeho společného života odcházel s transplantovanou oční rohovkou a já mívala i 30denní záchvaty migrén.

S mým dosavadním přítelem, se kterým jsme spolu kolem čtyř let, máme občas velké problémy v názorech na společný život a na výchovu mých dětí, před pár týdny mu povídám - já si myslím, že potřebuješ nějakou jinou ženskou než jsem já, sám říkáš, jak jsem hrozná, najdi si lepší... víte, co mi odpověděl?

Já si to nemyslím,  já budu s tebou. :-)  

Helena
 Text nebyl redakčně upraven


 Dnešní téma je: Jak dát chlapovi kopačky

  • Musela jste se někdy rozhodovat mezi více muži?
  • Jak jste tomu opouštěnému své rozhodnutí vysvětlila?
  • Znáte nějakou univerzální metodu, jak to udělat a neublížit?
  • Nebo naopak, jak se rozejít tak, aby vás už nikdy nechtěl vidět?
  • Nebo máte tento problém aktuálně a nevíte, jak na to?
  • Nebo nikdy byste do svého života druhého nepustila, takže si myslíte, že vám to nehrozí?
  • A život vám ukázal, že jste se v tomhle mýlila?
  • A…

Na vaše příspěvky se těším na redakčním mailu:

redakce@zena-in.cz

A jednu z vás za příspěvek odměním omlazujícím krémem od Vichy a dvěma laky na nehty od Gabriella Salvete, abyste, až budete ty kopačky dávat, byla ještě krásnější než dnes!

Reklama