profimedia-0776430429.jpg
Foto: Profimedia

Filmový festival v Cannes si každoročně nenechá ujít řada známých osobností a to nejen z herecké branže. Letošní ročník byl zahájen francouzským snímkem Jeanne du Barry – Králova milenka, který je zároveň návratem herce Johnnyho Deppa na velká filmová plátna. Na premiéru dorazila také držitelka Oscara za film Královna britská herečka Helen Mirren.

Svým zjevem rozhodně ukázala, že se i v 77 letech umí pořádně odvázat. Na červeném koberci pózovala ve výrazných modrých šatech s dlouhým rukávem, s kterými sladila i své vlasy. Herečka, kterou obvykle vídáme v účesu se stříbrným nádechem, tentokrát své vlasy obarvila na modro-fialovo. Nevynechala ani modrou manikúru. Celkově v tomto stylingu působila jako mořská panna nebo jiná diva z hlubin oceánu.

Svůj vzhled doplnila diamantovými šperky, stříbrnými botami na podpatku Sole Bliss a papírovým vějířem z hashtagem #WorthIt, což v češtině můžeme přeložit jako „stojí za to“. Její vějíř vyvolal na sociálních sítích okamžitě pozdvižení, protože někteří fanoušci věřili, že tak na premiéře filmu Johnnyho Deppa nenápadně projevuje podporu Amber Heard. Spekulovali, že hashtag odkazuje na hashtag #AmbertIsWorthIt, který byl vytvořen, aby vyjádřil podporu Heard po jejím a Deppově soudním procesu.

Herečka však vše brzy uvedla na pravou míru. Insideru sdělila, že rozhodně žádnou tajnou „zprávu“ tímto hashtagem nezamýšlela. Podporu s ním však vyjádřila, a to značce L'Oréal, jejíž je ambasadorkou a která je zároveň sponzorem festivalu. „Protože vy za to stojíte je oficiální slogan L'Oréal Paris,“ dodala.

FotoJetdg-1-.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: Insider, Twitter, Tom and Lorenzo