Děkujeme za hezkou příhodu, kterou nám na dnešní téma poslala čtenářka s nickem Januše. Copak to měla její dcera na sobě? Zkuste hádat, ale možná bude lepší, když si přečtete příspěvek

Přeji pěkný den, po přečtení tohoto tématu, jsem si vzpomněla na historku s mojí mladší dcerou. Bylo jí asi 14 let, puberta s ní cloumala i v oblékání. Odmítala nosit jiné oblečení než černé a s mnohem více dírama než vymyslela švadlena.

Jednou něco hledala na naší půdě. Najednou jsem slyšela z půdy nadšený výkřik. Dcera se hrnula z půdy a nad hlavou vítězoslavně nesla - manželův tesilový svatební černý oblek s proužkama. Hned se do něho nasoukala. Padl jí jak ulitý a dokonce jí i slušel. Šla se v něm ukázat manželovi. „Hele, tati, co mi říkáš?“ Manžel se na oblek zadíval a povídá: „Ten bych měl odněkud znát, ne?“ „No, samo, vždyť je to tvůj svatební, sluší mi, co?“ Muž se znovu usmál a dodal: „No, jo, ale co když se budu chtít znovu oženit, co si vezmu?“ Na to hned pohotově dcera odsekla: „A proč bys to dělal, copak mamka není jednička?“ a odhopkala se pochlubit novým oblečkem své starší sestře.

Januše.

To váš manžel musel být v době svatby pěkný střízlík. Jestlipak by se do obleku vešel ještě dnes?

Máte také nějakou veselou příhodu o dětském oblékání, milé ženy-in? Zapátrejte v paměti a pošlete nám ji. Co nejbláznivějšího na sebe oblékly vaše děti? Žasly jste někdy nad jejich vkusem? Zakazovaly jste jim někdy nějaké oblečení? Měly také nějaké období, kdy na sebe navěšely kde co? Berou vám vaše věci, nebo máte naprosto odlišný názor na oblékání?

Podělte se s námi o své zážitky, příhody a zkušenosti. Na vaše příspěvky se těšíme na adrese:

redakce@zena-in.cz

 

 

 

 

 

 

Reklama