profimedia-0355934483.jpg

Foto: Profimedia

Německo-americká modelka Heidi Klum se nedávno v The Ellen DeGeneres Show rozpovídala o pojistce na své krásné dlouhé nohy. Moderátorka jí dávala spousty zajímavých otázek a také po ní chtěla dokončování vět: „Moje nohy byly pojištěny na 2 miliony dolarů (42,8 milionů Kč). Další část těla, která by měla být také pojištěna, je…“ Větu 48letá supermodelka doplnila odpovědí, že by to měla být určitě prsa.

Také přiznala, že její nohy byly opravdu pojištěny a dokonce uvedla, že jedna z nich byla považována za dražší. „Protože když jsem byla malá, opařila jsem se a mám velkou jizvu. Očividně na sobě mám teď tolik opálení, že to není vidět, ale je to tak, a proto byla jedna noha dražší než ta druhá,“ smála se.

V roce 2017 dokonce magazínu People odhalila, že její levá noha byla pojištěna na 1 milion dolarů (21,4 milionů Kč) a pravá na 1,2 milionu dolarů (25,7 milionů Kč). Bývalý andílek Victoria’s Secret Angel také objasnil: „Nohy jsem si ale nepojistila já, mimochodem, byl to klient, který mi je pojistil.“ 

FotoJetd-1-.jpg

Foto: Profimedia

Zdroje: The Ellen DeGeneres Show, People