Olej Hei poa Umuhei Tahiti Monoi Oil Elixir of Love je ódou na lásku a svádění. Název Umuhei vznikl spojením dvou polynéských slov – Umu (afrodiziakum) a Hei (koruna květu), v polynéském jazyce tedy něco jako „koruna afrodiziakálních květin“. Monoi Umuhei je tak skutečný elixír lásky. Účinnost je založena na aromatickém buketu originální kombinace rostlin (ananasu, květu Miri, Ylang Ylang, listů Blue Ageratum, santalového dřeva, kokosu a květu Tiaré), který probouzí smysly a uvolňuje mysl. Elixír lásky od Hei poa je olej určený pro tradiční masáž. Lze jej ale využít i při romantické koupeli, stačí jednoduše přidat pár kapek oleje do vody. Ihned vás zahalí do smyslně plné exotické vůně.

he5.jpg

Hedvábně jemný olej působí blahodárně nejen na smysly, ale také na pokožku a vlasy. Vyhlazuje, posiluje, regeneruje, zanechává pokožku i vlasy provoněné originální vůní. Olej Monoi má jemnou barvu světla a něžnou hedvábnou strukturu. Vlasová vlákna se použitím zacelují a potahují jemným filmem, který je změkčuje a zvyšuje hydratační účinky oleje. Vlasy jsou po použití lesklé, vitální a tvárné.

Elixir of Love je přírodní olej Monoi, tedy olej extrahovaný z kokosové dřeně, ve kterém byla macerována poupata květiny tiaré čili gardénie. Tiaré je známá svou intenzivní vůní a pozoruhodnými kosmetickými účinky. Roste pouze na Tahiti, její květ se stal symbolem Polynésie. Historie vzácného oleje Monoi se datuje do doby před více než 2000 lety, kdy jej domorodí Polynésané denně využívali pro lékařské, kosmetické a náboženské účely.

eee.jpg

Výrobní proces…
Výrobní proces oleje Monoi má přísná pravidla. Kokosové ořechy se sklízejí z bujných kokosových plantáží v Polynésii, poté je jejich dřeň sušena na slunci. Výrazně vonící poupata tiaré se sbírají za úsvitu, následně se namočí do kokosového oleje, který se extrahuje pod tlakem. Na každý litr oleje se použije deset květů tiaré. Více o výrobě na videu na facebookovém profilu HEI POA.

Použití…
Monoi olej je tradiční přírodní produkt, který přirozeně tuhne při teplotách pod 24 ° C. Chcete-li si plně vychutnat jeho výhody i v chladnějším prostředí, umístěte lahvičku pod horkou tekoucí vodu.

he3.jpg

I když je Elixír lásky ideální pro masáž, případně do koupele, stejně jako další oleje Hei poa Tahiti Monoi jej lze použít i na suché vlasy před mytím. Naneste na suché vlasy, nechte působit přibližně 20 minut a poté vlasy umyjte šamponem. U velmi suchých a kudrnatých vlasů vetřete malé množství přípravku na umyté a ručníkem vysušené vlasy do konečků vlasů. Již neoplachujte.

Francouzská značka HEI POA…
…dodává na trh jedinečný olej Tahiti Monoi již od roku 1976. Označení původu „Tahiti Monoi Oil“ bylo uděleno v roce 1992 a zaručuje kvalitu, vyrobenou v souladu s tradicí a místní polynéskou ekonomikou. Veškeré používané ingredience i celý výrobní proces Monoi Oil podléhají přísné kontrole. Značka HEI POA díky tomu obdržela štítek DO-Designation of origin, neboli „označení původu“. Více o značce Hei poa na Heipoa.com.

he4.jpg