Čtenářky Monkee, Kominice a petra mi poslaly samou českou popovou klasiku. Souhlasíte s jejich výběrem?


Mráz mi běhá po zádech, ale zpívám na plné pecky při Hegerové Písni o malíři...

A co nesnáším? Janečkovo výplody, namátkou M. Muchová, ale byly jich desítky (Horňák, Melen, David), tohle je Balónek...

Monkee

P.S. Vyrostla jsem s hudbou Semaforu, jako pískle jsem prožila úplné začátky K. Gotta, Neckáře, Kubišové, Vondráčkové a všech dalších, milovala původní Olympic i Petra Nováka. Kdeže loňské sněhy jsou...

Chcete se dojmout? Najděte na YT Povedz mi otec (slovenský originál), pak přezpíváno v češtině E. Pilarovou a H. Hegerovou (Jak vypadá čas), u té mám i teď slzičky v očích. Kam se hrabou současné texty!!!

Tý brďo, teď jsem na YT objevila spoustu písniček z doby mé puberty, někdo tam přetáhl starou fonotéku. Je jich tu spousta úplně čerstvých. Jdu se kochat! Hradecká Lokálka! A Bob Frídl! A ...! A ...!

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Hlasujte o těchto písničkách...


Den se v růži skryl...

Srdeční záležitost. Při téhle písničce mě mrazí a přesto je moje neojoblíbenější.

Podvod...

Vzpomínky na noci u táboráků, kytary, partu fajn lidiček a neopakovatelnou atmosféru.

Kominice

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Hlasujte o těchto písničkách...


Ahoj,

písničku, kterou miluju: Voda, čo ma drží nad vodou

písničku, kterou nesnáším: Táta

S přáním krásného dne

Petra

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Hlasujte o těchto písničkách...

Téma dne: Nejkrásnější a nejodpornější písnička

Posílejte mi na redakční e-mail odkazy na písničky, které najdete na serveru YouTube. Náš systém bohužel neumožňuje vkládat jiná videa, tedy posílejte odkazy opravdu směřující pouze na YouTube.

Co konkrétně chci?

Od každé z vás pouze a přesně dva odkazy. Rozhodněte se vnitřně a pošlete mi...

  • ... písničku, kterou milujete.
  • ... písničku, kterou nesnášíte.

Ke každé z nich, pokud to má nějaký důvod, mi ten důvod napište. Ale samozřejmě ho psát nemusíte, protože oblíbenost skladby je povětšinou věc pocitová.

Mám tu pro vás připravené lákavé ceny! Jednu z aktivních účastnic v písničkovém denním tématu odměním poukázkou na ubytování v libereckém HOTELU**** BABYLON pro dvě osoby a volný vstup do AQUAPARKU, LUNAPARKU a iQPARKU, cena této dárkové vstupenky je 2990 korun! Ubytování lze využít kdykoli v průběhu června. Pro další dvě čtenářky tu mám přichystaná dévédéčka s filmy Tanec v temnotách a S milenkou mé matky!

Své písničky posílejte dnes (3. 6. 2010) maximálně do 15.00 hodin! Stejné písničky, které už dnes v magazínu vyšly, nebudou zveřejněny.

Reklama