Každá žena touží po krásných a zdravých vlasech, které se dají zároveň dobře rozčesávat a upravovat. Metodou pokusů a omylů nakupujeme stále nové a nové šampony a kondicionéry různých značek, abychom se dopátraly toho, co je právě pro nás tím nejlepším…
Značka Dermacol představila v loňském roce kompletní řadu vlasové kosmetiky, jejíž základní složkou je hedvábí a další účinné přírodní látky, které intenzivně pečují o vlasy a pokožku hlavy. Dermacol nabízí čtyři varianty šamponu tak, aby měla každá žena možnost zvolit si ten, který je pro její typ vlasů nejvhodnější. V současné době řada Dermacol obsahuje šampon pro normální vlasy, šampon pro suché a poškozené vlasy, šampon proti lupům a šampon pro jemné vlasy. Hedvábí, obsažené ve všech variantách šamponu, vytváří na každém vlasu jemný film, který zadržuje vlhkost a vzniká tak stabilní ochranná vrstva. V jednotlivých variantách jsou navíc obsaženy ještě další látky jako například med, obilné klíčky, ceramidy a climbazol. Díky nim jednotlivé druhy šamponu pečují o vlasy odpovídajícím způsobem.
Měřítka úspěchu značky jsou různá, na prvním místě ale vždycky nakonec stojí názor zákazníků. A právě díky jejich přízni získala letos v únoru vlasová kosmetika Dermacol jako jediná ve své kategorii, ocenění „Zvolen výrobkem roku spotřebiteli“. Tato cena je každoročně udělována výjimečným výrobkům uvedeným na trh v předchozím roce v rámci programu „Grand Prix marketingových komunikací“. Hlavním kritériem ke zvolení je oblíbenost výrobku u spotřebitelů. Ti tentokrát ocenili nejen kvalitu šamponu, ale i elegantní design a praktické balení se zajímavě řešeným uzávěrem. Silikonová membrána umístěná v jeho otvoru umožňuje kontrolované dávkování šamponu a zároveň zabraňuje jeho nechtěnému vytečení. Díky uzávěru je možné přesně dávkovat množství, které chceme na vlasy aplikovat.