Zdravím…Původně jsem ani psát nechtěla, ale člověka tohle úplně chladným asi nenechá.

Především souhlasím s názorem, že politici si myslí, že „obyčejný člověk“ = idiot.

Nikdy jsem totiž například nepochopila kampaně ve stylu rozdávání gulášů, baget, jablek, vína…Včera mi na klice u dveří visel papírovej Sobotka – asi měl pocit, že jeho obličej je to nejlepší, co může člověka potěšit, když otevře dveře od domu.

Od KDU-ČSL mám pro změnu doma lupač na mouchy – ten jsem si vzala úmyslně, protože hmyz začíná otravovat a noviny na něj nestačí.

Slečna u stánku TOP NulaDevítky mě oslovila s letáčkem v jedné ruce a pomuchlaným jablkem v ruce druhé. Odmítla jsem – určitě ho v ruce žmoulala už nějakou tu dobu a příjem bacilů nemám zapotřebí, navíc vypadalo hodně jetě, něco podobného jsem vyhazovala po zimě ze sklepa.

Ve středu mě pozval na snídani opět pan Sobotka, resp. přepadl mě s bagetou v ruce v šest hodin ráno u Tesca, popřál mi dobrou chuť a příjemnou snídani a i když byl fyzicky už dávno za rohem, dál se na mě křenil z etikety na bagetě.

Proč ne. Nákup snídaně jsem měla teprve v plánu, člověk dlouhé měsíce musí sledovat jejich obličeje na billboardech, popřípadě se nad nimi rozčilovat, tak proč by si jednou nenechala zaplatit snídani, i když zrovna s touto stranou a už vůbec s tímto člověkem nesympatizuji…

Škoda jen, že je nenapadne tyto peníze investovat jinam. Stát se užitečnějšími a dát je potřebnějším…

A čas strávený na ulici rozdáváním čehokoliv radši strávit ve sněmovně, která je neustále poloprázdná…

To si vážně myslí, že se u voleb rozhodnu pro tu stranu, jejíž lupač na mouchy vraždí líp, nebo pro tu, která dala do bagety sýr navíc…?

Heather

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


...Ne, ale snaží se. Mimochodem, kdyby se mi Sobotka pověsil na dveře, spala bych na rohožce. Kdyby mi podal bagetu a navíc se usmál – budou mě křísit ještě za týden. Míša :-))))

Reklama