Druhá manželka Paula McCartneyho se zlobí na novináře. Tvrdí, že zprávy o jejím těhotenství jsou zcela liché. Pětatřicetiletá Heather, dívčím jménem Mills, prý děti mít vůbec nemůže. Novinové články o tom, že je v jiném stavu, jí podle jejích slov velmi ublížily. V rozhovoru pro BBC řekla: "Novináři tvrdí, že jsem těhotná, což není žádná pravda. Mám za sebou rakovinu dělohy a dvě mimoděložní těhotenství. Moje šance na zplození vlastního potomka jsou zcela mizivé."
Heather dodala, že pro každou ženu je těžké, když se jí rodina stále ptá, kdy už konečně bude mít miminko. Ještě horší však je, že teď jí tuto otázku pokládá takřka celý svět, který si informaci přečetl v novinách. Psychicky ji to prý velmi zraňuje. V nedávném rozhovoru uvedla, že je teď ve fázi, kdy se "cítí úplně prázdná."
Ve stejném rozhovoru také vyvrátila zvěsti o tom, že ji její nevlastní dcera Stella, která je módní návrhářkou, nemůže vystát. "Proč bych tedy stále nosila její oblečení? Byla na naší svatbě a společně děláme i různé charitativní akce. Náš vztah je velmi dobrý," vysvětlila bývalá modelka, která se teď věnuje převážně dobročinnosti.
Heather a Paul se brali loni v lednu na zámku Leslie v Irsku, který pochází ze sedmnáctého století. Snoubenci při obřadu kráčeli na pochod Wedding March, který Paul McCartney v roce 1967 složil pro film Family Way. Ani pro jednoho z nich není jejich manželství premiérou. Jedenašedesátiletý Paul si v roce 1969 vzal Lindu Eastman, která před pěti lety podlehla rakovině prsu. Heather se poprvé vdala v roce 1989 a o deset let později málem i podruhé. Ze svatby však nakonec sešlo.
Reklama