Ač to zní paradoxně, první pusa není nikdy jedna. Je první pusa ve školce, v pubertě „na zkoušku", z lásky atd. atd. atd.

Matně si pamatuju, že ta úplně první padla zaručeně ve školce. Bohužel už ale nevím kde, ani s kým, ani jaký jsem z toho měla pocit. Když se mě zvědaví dospělí ptali, jestli se mi ve školce líbí nějaký kluk, odvětila jsem, že ano, a začala vyjmenovávat: Lukáš, Zdenek, David... No, troškař jsem nebyla nikdy, takže není divu, že i v první „pusové" zkušenosti mám kapku chaos :-)

Další pusa byla na táboře, kde jsme jako puboši hrávali tajně po nocích flašku. Nebylo to zamilované, ani to nebylo někde tajně v soukromí. Každý to zná - bylo to něco nového, s čím jsme ještě neměli moc zkušeností, a to se přece zkoušet musí! Najednou jsme dělali něco „dospěláckého" :-) To byla první pusa, kterou jsem já sama dokázala už nějak vstřebat a skutečně ochutnat jaké to je.

Pak mi bylo patnáct a já se (opět) na táboře šíleně zabouchla. Já byla zamilovaná až po uši, on taky, oba jsme o sobě věděli. Jenže mé zkušenosti s klukama byly mizivé a tím pádem moje sebevědomí bylo na nule a u něj to bylo podobné. Za celou dobu jsme si to nedokázali přiznat a dělali jsme jakoby nic, i když jsme ze sebe byli paf. Když tábor končil a odjíždělo se domů, nevím, co se stalo, ale najednou jsem si řekla, že už nemůžu nic zkazit, šla jsem za ním a rozloučila se tím, že jsem mu vlepila pusu. Ani nevím, jestli jsem byla překvapenější já nebo on :-) Dnes bych byla schopná ho sklátit takovým způsobem, že by na to chlapec do smrti nezapomněl...ale kde se to vzalo ve mně tehdy, v té zakřiknuté, stydlivé holce, nevím :-) No a tohle byla ta první pusa z lásky :-)

Dál přišel první francouzák s klukem, se kterým jsem „omylem" chodila. Já, tehdy ještě naivka, čekala romantiku a přišlo vyšetření mandlí, které na mě tedy zrovna dvakrát nezapůsobilo... Co už...

A pak přišla ta nejhezčí pusa. Můj (teď už) manžel kroužil kolem mě několik týdnů, než mě dostal na první rande. Strávili jsme ho v kině a následně ve vinárně. A když jsem při odchodu na něj čekala, než zaplatí u baru, najednou se za mnou objevil, otočil mě k sobě a než jsem se stihla vůbec nadechnout, vášnivě mě políbil. Prý to už nemohl vydržet :-) Tohle byla první pusa s chlapem, který doufám bude v mém životě poslední :-)

Vaše Heather

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


 

Goldwell

Jsem se zase dobře pobavila!!! ... „Dnes bych byla schopná ho sklátit takovým způsobem, že by na to chlapec do smrti nezapomněl...“ :):):)

Jak na první polibek vzpomínáte vy? Jaké byly vaše dojmy, pocity a jaké jsou vzpomínky teď? Líbilo se vám to vůbec nebo jste si v tu chvíli říkala, tak tohle už nikdy! Kde se to stalo?

Vynechme ty první dětské polibky...

Napište mi na redakce@zena-in.cz.

Nejmilejší příspěvek odměním pěkným balíčkem profesionální vlasové kosmetiky Goldwell v hodnotě 1000 Kč! Máte se na co těšit. Tak se rozvzpomínejte a napište mi váš zážitek, ať byl jakýkoliv!

Těším se!

Reklama