Doc. MUDr. Vít Petrů CSc., alergolog a imunolog, místopředseda České společnosti alergologie a klinické imunologie, uvádí:

„Kromě konvenčních léků k okamžitému použití, jenž potlačují negativní příznaky alergie, jsou k dispozici i méně známé, ale účinné přírodní prostředky. Příkladem je balzám HayMax, který dle údajů výrobce při správném použití snižuje kontakt jedince s alergenem, a tak zbraňuje nebo významně omezuje vznik projevů alergické reakce.“
5af5922823113obrazek.png

Zdroj: www.haymax.cz

Unikátní prostředek HayMax pomáhá při senné rýmě a alergiích na prach i srst domácích mazlíčků. Tento 100 % přírodní balzám je vyrobený z bio surovin bez obsahu syntetických látek a léčiv. Po aplikaci prokazatelně zachytává pyly, prach a zvíření alergeny dříve, než se dostanou do těla. K úlevě dochází okamžitě bez jakýchkoliv vedlejších účinků. HayMax díky svému složení nezpůsobuje ospalost ani sníženou pozornost. Jedná se o zcela přírodní prostředek, který je vhodný také pro děti, těhotné nebo kojící ženy.
5af59235476efobrazek.png

Zdroj: www.haymax.cz

Po aplikaci do okolí nosních dírek a pod obočí funguje HayMax jako filtr či blokátor pylů, prachu a zvířecích alergenů a propustí pouze minimum alergenů, které nezpustí alergickou reakci nebo jen mírnou. Použití je velmi snadné, jak si může prohlédnout zde. Jedná se o velmi jednoduché preventivní opatření, nikoli lék.

Výhradním dovozcem výrobků HayMax do České republiky je společnost BonaNatura, která působí na lokálním trhu již od roku 2003 a zaměřuje na produkty šetrné ke zdraví i životnímu prostředí. HayMax zakoupíte mimo jiné i on-line v lékárnách www.lekarna.cz nebo www.drmax.cz

Aktuálně při zakoupení 2 ks získáte 1 ks HayMax Aloe Vera zdarma.

Více na on-line síti lékáren Dr. Max.

Reklama