Být krásná, svěží a rychle připravená na nový den. Být krásná paní, nebo krásná slečna nebylo nikdy jednodušší. Rychlá sprcha, úžasná pleť, dokonalé rty… a můžete vyrazit.

apoteka

Jemný mycí elixír

Jemný mycí elixír na tělo s rakytníkem, šalvějí muškátovou a bramborou je určen pro každého, kdo chce dbát o tělo přirozeným způsobem. Směs výtažků tuzemských bylin s obsahem jemných tenzidů působí blahodárně na pokožku unavenou, dehydratovanou a podrážděnou.

200 ml – 227 Kč

Královská snídaně

Královská snídaně pro pleť je 3-minutová ranní maska s klinickou studií Pentavitin® (72 hodin hydratace) s avokádem olejem, extrakty z mateří kašičky, rakytníku a šalvěje. Každé ráno hned po probuzení naneseme prsty na ještě neumytou pleť (obličej, krk, dekolt). Necháme působit 3 minuty a zbytky smyjeme teplou vodou nebo setřeme ubrouskem.

30 ml – 278 Kč

Bio Havlíkův balzám na rty

Balzám na rty s vyživujícím a hydratačním účinkem. Je vhodný ke každodennímu opakovanému použití. Vyživuje a hydratuje rty a působí antimikrobiálně a protizánětlivě. V jednom balení najdete 20 makadamiových oříšků, 10 000 makových zrnek, 3 mezistěny ze včelího vosku a 450 bobulí rakytníku.

5 ml – 95 Kč

www.havlikovaapoteka.cz

Reklama