Takže ho pochopitelně nechává spát v posteli a je celá na větvi z jeho kousků. To dokážou pochopit jen milovnice psů. Přečtěte si, co všechno vyvádí a podívejte se, jak tenhle pětiměsíční mazlík vypadá

bastien

Hezké úterý všem milovníkům zvířat všech druhů. Že jsem velký milovník všeho živého, to už jsem o sobě psala. Na prvním místě jsou pejsci. V současné době je naším ,,miláčkem“ skoro pětiměsíční havaňák Bastien...Spí s námi v posteli, zásadně u mé hlavy. Když byl malinký, vešel se jako nic.

Chlapec nám roste jako z vody, má už 4 kila, měří 25 v kohoutku, takže teď namísto ,,baretu“ mám na hlavě pořádného ,,kulicha“, který mi chrápe do ucha. Do druhého pochrupuje muž . Já určitě tohle duo proměňuju v trio. Ložnice se třese v základech. Ještěže nám obrazy tou rezonancí nepadají na hlavy =D.

Pejsek mne v noci ještě samou láskou olízne. Tu ucho, tu celý obličej...velice doporučuju. Leknu se tak, jakoby vyhlásili požární poplach.

Je s ním veselo, poslouchá na povely, pořád se učí nové kousky. Výborně uklízí. Vletí do skříně a vynese všechny věci ze spodních fochů. Ty rozhází po celém bytě. Má slabost pro boty všeho druhu. Ty pro změnu roznáší po celé zahradě. Když je lapen, on nic, on muzikant. Také je pilný student.

Dcerky skripta má v malíčku. Jakmile někde něco odloží, má smůlu. Bastien číhá a rychle využívá situaci.Trhá je tak rychle, že připomíná skartovačku.

bast

V sobotu mne tak rychle chytil za ucho, že mi okamžitě strhl náušnici a jal se ji polykat. Ještě jsme ji z něj ,,vytřásli.“Také rád zametá. Do koštěte se zakousne a vozí se po kuchyni jako náhradní mop. Že mi překousl nabíječku od mobilu, to nic. Pak ho zaujal kabel od netu. Ten jsem zachránila, vzal jen bužírku.

Plyšáky krade dcerce jako jeho předchůdce. Dá si s nimi práci. Nejdříve oči, pak nos. Potom se s ním pořádně porve za vydatného vrčení. Plyšák pokořen a zdolán je odnesen pyšně vykračujícím Bastienem do jeho pelíšku.

Plastové lahve odšroubuje také velkou rychlostí. Schválně je utahujeme, co to jde. Za chvíli má hotovo. Nejhorší je, když otevře plnou lahev coly...

Je to veselá kopa, dobře se k nám hodí. Je pravda, že jeho hyperaktivita se už proměnila v pouhou aktivitu a touhu učit se nové věci.Takže povelů už zvládá na takového mladíčka hodně. Je to naše zlatíčko, právoplatný člen rodiny. Tolik lásky dává najevo, to umí opravdu jen pejsci. Včera jsme museli na veterinu, bylo mu hodně špatně. Měli jsme o něj takový strach. Pořád jen brečel, spolkl zřejmě nestravitelnou část. Zvracel, jen ležel a ty jeho smutné oči mluvily za vše. Nechtěl z náruče, hledal pomoc. Teď už je z nejhoršího venku. Leží tu u mne a tulí se. V dubnu s ním jdeme na první výstavu....

ekleinovka

bast

fotky jsou 2 měsíce staré, teď už je třikrát větší a hlavně pořádně zarostlý...

Milá ekleinovko, ten váš Bastien je k sežrání a vůbec se nedivím, že jste z něj celá paf

Jaké zvíře chováte vy, milé ženy-in? Také ho takhle rozmazlujete? Může s vámi spát v posteli? Chováte nějaké exotické zvířátko? Jak se o něj staráte? je to náročnější než péče o psa nebo kočku?

Napište nám, ať jsme zase o něco moudřejší

Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

 

Reklama