Čtenářka s nickem Havanagila si nedává předsevzetí novoroční, ale třeba jarní. To poslední se ji podařilo uskutečnit i dodržet.

Dobrý den,
já si předsevzetí sice dávám, ale ne s počátkem Nového roku. Přijde mi to jako nějaká „nutnost“, a když jsem si ho dávala při příležitosti Nového roku, tak jsem to nikdy nebyla schopna dodržet.

Poslední 3 roky jsem si dávala předsevzetí vždy na 1. jarní den. Je už hezké počasí, mám větší motivaci a i více vůle vydržet. Je sice pravda, že se taky stalo, že jsem něco dodržet nedokázala, ale ve většině případů se mi potvrdilo, že ta moje netradiční cesta u mě funguje. Loni na jaře jsem si dala celkem 3 předsevzetí a 2 z nich jsem již dokázala splnit. A třeba stihnu i to poslední. Nejvíce pyšná jsem na to, že jsem si v březnu 2013 předsevzala, že se konečně po dlouhých letech zbavím zlozvyku kousání nehtů a ono se to během cca 3-4 měsíců povedlo. Teď už se jen sama sobě divím, jak jsem mohla mít takový škaredý zlozvyk a jsem ráda, že mám nehty krásně upravené.

S pozdravem
Havanagila

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

________________

To je zlozvyk mnoha lidí, to kousání nehtů. Většinou souvisí s nervozitou. Tak možná jste už i vyrovnaná a klidnější :)
Děkuji, že jste napsala, mějte krásný víkend.
Saša

Téma dnešního dne: Novoroční předsevzetí

  • Dáváte si novoroční předsevzetí, nebo to pokládáte za absolutní nesmysl?
  • Nebo to ani nezkoušíte, protože předem víte, že to nesplníte?
  • Nebo naopak, každoročně si nějaké předsevzetí dáte a vzorně dodržíte?

Napište nám o tom

redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměníme malým dárkem: knihou, jak jinak – o hubnutí. Pleťovým krémem kosmetiky Avon a rtěnkou od téže firmy.

cenaaaaa

Reklama