HavanaHavana Club Mojito Tour přivezla do Žlutých lázní atmosféru vyhlášených kubánských barů. Praví kubánští tanečníci, krásné tanečnice, fantastičtí barmani, jejichž zručnost brala dech a výborná zábava podkreslená lahodnými drinky jsou ingredience, které nenechaly doma žádného milovníka letních prázdninových večerů!

Havana Mojito teklo proudem a ti kdo ve čtvrtek přišli pražských Žlutých lázní, se ho naučili správně namíchat pod vedením špičkového barmana, získali speciální kelímky na Havana Mojito a měli možnost se vyfotit se stylovým bourákem Havana Club buickem.

HavanaMiss České republiky a moderátorka Jana Doleželová představila exkluzivní video, které natočila pro kubánský rum Havana Club. Ve videu Jana projíždí v autentickém kabrioletu z 60'let noční Prahou a jejím osobním řidičem není nikdo jiný než ikona barmanského světa a zakladatel proslulého Bugsy's baru Václav Vojíř. Atmosféru večera při samotném natáčení zachytila svým fotoaparátem Milada Čistínová. Připravit pravé Havana Mojito si vyzkoušela také Eva Decastelo s Jitkou Válkovou a nemohly si vynachválit asistenci barmanů, vítězů minulých lokálních kol Havana Club Grand Prix. Kubánské rytmy strhly k tanci i Janu Doleželovou a Sámera Issu. Chuť pravého Havana Mojita zlákala i Českou Miss World Denisu Domanskou, Českou Miss Earth Šárku Cojocarovou a herečku Nikol Štíbrovou.

HavanaKubánský rum Havana Club připravuje na letošní léto řadu aktivit, které mají na zákazníky přenést autentickou atmosféru Havany, hlavního města karibského ostrova Kuby. Komunikační kampaň: „Havaně se nic nevyrovná“ podporuje kubánský rum Havana Club Añejo 3 Años a signature drink letošního léta Havana Mojito. Natočená mood videa jsou lákavou ingrediencí letní kampaně a jsou určená pro novou microsite značky, kterou naleznete na adrese www.havanaclub.cz a sociální media, jako je Facebook nebo Youtube.com

Havana

Příprava koktejlu Havana Mojito:

Do sklenice vložíme půlku limety a rozmačkáme s 2 až 3 lžičkami tmavého třtinového cukru. Přidáme přibližně 12 lístků čerstvé máty a lehce podrtíme. Následuje ledová tříšť, kterou zalijeme 6cl Havana Club Añejo 3 Años. Zbytek sklenice doplníme sodou. Vše promícháme a ozdobíme snítkou máty. Nakonec přidáme brčko a míchátko. Můžeme servírovat.

Ingredience:Havana

  • Havana Club Añejo 3 Años
  • Čerstvá limeta
  • Tmavý třtinový cukr
  • Lístky čerstvé máty
  • Ledová tříšť
  • Soda
Reklama