havana

Máte rádi společnost, dobré pití a svěží muziku? Fascinuje Vás barmanské umění? Přijďte ve čtvrtek 2. července do pražské tovární haly Kolbenova na Havana Club Grand Prix 2009, 6. ročník soutěže profesionálních barmanů České republiky. Na téhle párty odstartujete léto tím správným směrem. Nevěříte?

Barmanská událost roku

Havana Club Grand Prix International je v současné době jednou z největších barmanských soutěží na světě. Národní, české kolo, které probíhá každé dva roky, je nejnavštěvovanější barmanskou soutěží u nás. Předchozí dva ročníky Havana Club Grand Prix byly vyprodané! Kombinace skvělých barmanských výkonů a atraktivního hudebního programu dělá z Havana Club Grand Prix stále populárnější akci s neopakovatelnou atmosférou.

Rostoucí zájem návštěvníků jen potvrzuje naše přesvědčení, že lidé mají rádi nejen dobré pití, ale také dostatek informací, že zkrátka chtějí vědět, do jakého podniku a za kterými barmany zajít na nejlepší koktejly nebo na skvělou flairbartending show. Na Havana Club Grand Prix máte jedinečnou příležitost se s těmito barmany seznámit! Soutěží se o velmi zajímavé ceny. První místo - možnost soutěžit na Kubě, druhé místo - price money 25 000,- a třetí místo price money 15 000,-.

Čeká Vás pestrý hudební program, tančit můžete až do rána. Připravte se na rozjetou hudební a kostýmovou show domácí skupiny Toxique. Mezinárodně oceňovaná kapela, jejíž repertoár snese srovnání se zahraniční hudbou, se ihned po svém debutu zařadila mezi domácí popovou elitu. Skvělá muzika, nápadité převleky frontmanky Kláry, známé i nové skladby a překvapení...

Namícháme Vám to nejlepší pití! Na Havana Club Grand Prix můžete ochutnat nejoblíbenější koktejly z rumu Havana Club za nejpříznivější cenu na trhu. Je pro Vás připraven 20 metrů dlouhý bar a koktejly za lákavých 70 Kč.

Letošní Havana Club Grand Prix se odehrává, trochu netradičně, v Hale Kolbenova (zastávka metra Kolbenova, Kolbenova ulice, Praha 9). Po náročném hledání jsme pro Vás vybrali lokalitu, která svým prostředím připomíná realitu Kuby. Zkuste pro jednou vyměnit klub nebo běžnou diskotéku za autentické prostředí bývalé tovární haly a zažijte něco nového.

Chcete poznat atmosféru Kuby v rytmu salsy? Není nic jednoduššího, přijďte a nechejte se vyzvat k tanci našimi latino dancery, kteří Vám předvedou své podmanivé taneční umění. Můžete tak zažít jejich smysl pro rytmus a temperament na vlastní kůži.

Všichni návštěvníci se mohou těšit na originální kubánská jídla. Nebude chybět tradiční paella, chutné grilované maso v kubánských marinádách či grilované ovoce. Vše za příznivé ceny od 50 do 100 Kč.

Vstupné na akci je 180 v předprodeji a 200 Kč na místě. A protože jde o největší koktejlovou show, zahrnuje cena vstupenky jako bonus i jeden lahodný koktejl!

Těšíme se na Vás ve čtvrtek 2. července v tovární hale Kolbenova na barmanské a hudební akci Havana Club Grand Prix 2009!

Mediální partneři

havana

Reklama