Nejlepší koktejly z kubánského rumu byly k ochutnání ve čtvrtek 3. července na pražské HAVANA CLUB COCTAIL SHOW. Velká letní party s mistrovskými barmanskými triky, osvěžujícími nápoji z rumu Havana Club a bohatým hudebním programem začala v O2 Žlutých lázních už v 17 hodin a trvala až do rána.

 

Originální exhibice, která se do Prahy vrátila po dvou letech, tentokrát představila skutečné borce v tzv. flair bartendingu, což je umělecko-sportovní barmanská disciplína, doprovázená neobvyklými prvky a téměř akrobatickými výkony. Nevídanou sestavu předvedl

Marco Canova, vítěz mnoha světových barmanských klání včetně nedávných prestižních soutěží Road House London, a Jay de Toit, který svůj um ukázal již ve více než 25 zemích.

 

Tuzemskou scénu zastoupil Michal Těžký, který nyní patří k největším sběratelům zlatých medailí z domácích přehlídek, mladý barman Jaroslav Janoušek s velmi osobitým stylem, ojedinělý extrémista Jan Střeleček, známý svým agresivním flair bartendigem, a Tomáš „Pryky“ Prückner, mj. čerstvý držitel bronzu z kubánské Havana Club Grand Prix. Na HAVANA CLUB COCKTAIL SHOW své umění předvedl také polský šampion Marek Posluszny.

 

V programu, který moderovala Diana Kobzanová a Tomáš Matonoha, vystoupil nejuznávanější britský performer Thepetebox se svou unikátní beat boxovou show. K vidění byla také efektní čísla break dance skupiny NGS Breakdance Team nebo strhující představení tanečního představení v kubánském stylu, o zábavu se postaral i Mr. Popelino, bubnující na popelnice

a jiné roztodivné předměty.

 

Více informací na www.havanaclub.cz.

Reklama