Vítězové mnoha prestižních světových barmanských soutěží vystoupí na HAVANA CLUB COCTAIL SHOW, která se uskuteční 3. července v 02 Žlutých lázních v Praze. Exhibice zahraničních mistrů i domácích špiček svého oboru začne v 17.00 hod. a potrvá až do ranních hodin. Kromě unikátních představení tzv. flair bartendingu, což je náročný barmanský styl práce, doprovázený někdy až akrobatickými kousky, je pro návštěvníky připraven bohatý hudební program za účasti mnoha zajímavých osobností.

 

Časový harmonogram akce:

 

17.00 zahájení akce a DJ Mucho

17.50 flairbartending show Michal Těžký (CZ)

18.00 flairbartending show Honza Střeleček (CZ)

18.10 performance Mr. Popelíno

18.30 flairbartending show Jarda Janoušek (CZ)

18.40 flairbartending show Tomáš Prückner (CZ)

18.45 NGS Breakdance Team

19.05 taneční vystoupení

19.30 flairbartending show Marek Posluszny (PL)

19.45 hudební skupina Skyline (CZ)

20.35 beat box show The Petebox (UK)

21.25 synchro flairbartending show – Tom Dyer (UK), Marco Canova (ITA) a Jay du Toit (UK)

21.50 ohňostroj

 

A jaké koktejly si na HAVANA CLUB COCTAIL SHOW můžete dát? Ochutnat můžete třeba slavný tradiční nápoj Havana Cubata ze sedmiletého rumu Havana Club Aňejo 7 Aňos. Rum s krásnou jantarově medovou barvou a dřevnato-vanilkovou vůní je unikátní sám o sobě, ale právě v drinku Havana Cubata vyniknou jeho mimořádné kvality. K uvolněné atmosféře letní noci se určitě budou hodit i lehké koktejly, jako je Daiquiri, míchané z voňavého bílého kubánského rumu, a především populární Havana Mojito. Ceny na HAVANA CLUB COCTAIL SHOW budou v porovnání s obvyklými barovými nápojovými lístky opravdu bezkonkurenční: např. Havana Cuba Libre za padesát korun, Havana Mojito za sedmdesát.

 

Důležitá informace: VSTUP na HAVANA CLUB COCKTAIL SHOW v pražských 02 Žlutých lázních ve čtvrtek 3. července je ZDARMA. Tak ať se začátek prázdnin pěkně rozjede!

 

Více informací hledejte na stránkách http://www.havanaclub.cz/

 

 

 

Reklama