Myslíte, že šaty z haute couture přehlídek jsou nenositelné? Jste na omylu. I ty poměrně bláznivé jako od Johna Galiana najdou své uplatnění i v „civilu". Třeba mezi hvězdami.

Teď se asi pousmějete: Kdo jiný by si asi tak mohl takové modely dovolit? Buď na ně mají, nebo jsou tak slavné, že jim je módní domy ochotně zapůjčí. Pak stačí už jen malá úprava a může se vyrazit do víru velkého světa do oslňující záře reflektorů a před objektivy fotoaparátů a kamer.
Dlužno dodat, že celebrity na fotografiích se dokonalostí postav modelkám z přehlídek docela obstojně vyrovnají. Posuďte sami.

 


Tento extravagantní model s folklorními prvky je od kontroverzního návrháře módního domu Dior Johna Galiana. To jste jistě poznali. Kdo by to byl ale řekl, že si ho na sebe někdo oblékne v nezměněné formě včetně botiček?Tmavomodré koktejlky z letošní jarní přehlídky Chanel v civilní verzi ztrácí na originalitě. Džínové doplňky modelu dodávaly větší šmrnc. A osobně si myslím, že široká ramínka za krk jsou k postavě mnohem lichotivější než vodorovně ukončený dekolt. Takřka stejného prohřešku" se dopustila i Jennifer Aniston v dalším modelu od Chanel. Černé šaty z hustě vrapovaného hedvábí jsou velmi nápadité a dekorativní a holé" nohy k nim působí rušivě. S černými punčochami vypadají podstatně lépe. Nejenže to protahuje postavu, ale celek působí mnohem elegantněji. O výčesu a vtipných doplňcích ani nemluvě.
A Chanel do třetice. A jak se říká všeho dobrého. Tentokrát nositelka neexperimentovala a oblékla je tak jako modelka na přehlídce. Řekla bych, že i absence pásku je ku prospěchu. Co říkáte?A máme tu elegantního Valentina. Nic naplat, dekadentní fialová sluší více bledulkám. K tomu fialové punčochy a střevíčky - to nemá chybu. Co myslíte vy? Je lepší na molu nebo v civilu?Překrásná toaleta od Armaniho. Na přehlídce ve zkrácené verzi, v dlouhé na skvělé postavě Cate Blanchet.
Starostříbrná róba s korálkovou aplikací vypadá prostě úžasně.  


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Antická bohyně, nebo empírová dáma? Obojí se mohlo stát inspirací k modelu Elie Saab. Co bych vytkla? Poněkud humpoláckou kabelku k tak éterickým šatům. Malinké korálkové psaníčko jen tak do dlaně by se k nim hodilo podstatně lépe.Poznáte rozdíl na šatech od Armaniho? Samozřejmě. Je to uzavřený dekolt Katie Holmes. Ale neřekla bych, že je v nich méně sexy. Naopak.

Souhlasíte se mnou, nebo si uděláte vlastní hodnocení?
Kde se vám model líbí více?
Na přehlídkovém molu, nebo v „civilu“?
Které šaty byste si vy osobně chtěla obléknout? 

Reklama