Ať už mu pořídíte krásnou hru, blástr či interaktivní zvířátko, hlavní si užít zábavu spolu s dítětem.

S Transformerem BumbleBee nešlápnete vedle. Transformer BumbleBee už nemusí být pouze známá postavička z filmu, ale super parťák vašeho malého bojovníka. Nejde totiž o pouhý plast, ale o robota s charakteristickými povahovými rysy. Hračka se navíc dokáže přetransformovat z robota na auto, které znáte z filmů. Je to fenomén, který bude chloubou každého klučičího pokojíčku.

Transformers Autobot BumbleBee Power Charge

5bf7cbce8052bobrazek.pngVáš Transformer BumbleBee Power Charge chce být stále při síle. Jak na to? Uvnitř každého robota Transformers se nachází jádro z energonu. Pokud je BumbleBee v módu robota, roztočte jádro na hrudníku, anebo s ním v auto módu jezděte sem a tam. Pak bude připraven a vy si můžete vychutnat skvělé a pro něj typické zvuky, fráze a světelné efekty. Pokud ho ovšem nebudete dobíjet, své schopnosti ztratí. Je navíc vybaven maskou a mečem, inspirovaným novým filmem Transformers: BumbleBee. Nezapomeňte mít svého BumbleBeeho vždy nabitého a připraveného do boje.

Nerf Modulus Evader

S Nerf Modulus Evader můžete vyrazit na misi i do méně osvětlených prostor
Sháníte se po kvalitní dětské pistoli? Modulus Evader značky Nerf vás svým zpracováním jistě ohromí. Potřebujete být neviditelní nebo byste naopak ocenili větší osvětlení? S touto pistolí jsou oba scénáře reálné.

5bf7cbf30d9e6obrazek.pngEfektní osvětlení je zároveň praktické
Pistole je totiž vybavena průsvitným krytem s LED diodami, které reagují na stisk aktivačního tlačítka. Jakmile se rozsvítí, Modulus Evader získá přízračně zelenou barvu, díky které má efektní vzhled a navíc vám částečně poslouží jako svítilna.

S Modulus Evader svůj cíl rozhodně neminete
Místo pro příslušenství poskytují taktické kolejnice. Stačí tedy vložit zásobník, zamířit a vypálit! S pistolí Modulus Evader můžete díky akcelerační spoušti vystřelit až 12 šipek najednou, čímž logicky zvyšujete i šanci, že protivníka trefíte.


Nerf Infinus

  • Speed-Load systém nabíjení vám umožní doplňovat zásobník, aniž byste ho z blástru museli vyndavat
  • Díky elektronické kontrolce uvidíte stav střeliva i to, zda je pistole připravená pálit
  • S obřím zásobníkem na 30 šipek v klidu vystačíte i při dlouhých přestřelkách
  • Šipky nemusíte dokupovat, jsou již běžnou součástí balení
  • Nabíjení je vyřešeno tak, abyste se jím zbytečně nezdržovali

5bf7cc1d065ebobrazek.pngInfinus je elektronický blástr se systémem nabíjení Speed-Load. Díky němu nemusíte odepínat zásobník a znovu ho naplňovat: stačí, když šipky vkládáte do otvoru v zadní části blástru.
Zda je blástr připravený pálit, vám indikuje elektronická kontrolka. Uvidíte díky němu i to, jestli je pistole nabitá a zda nedošlo k zaseknutí šipky.

Největší zásobník napříč Nerf blástry naplníte až 30 šipkami
Infinus má mezi Nerf pistolemi jednoznačně největší zásobník: v pohodě pojme až 30 šipek. Výhodou navíc je to, že abyste ho doplnili, z blástru ho vůbec nemusíte vyjímat.

FurReal Ricky nejlepší psí kamarád

5bf7cc54936e0obrazek.pngS Rickym si děti vyhrají lépe než jinými plyšáky
Malé děti často po svých rodičích žadoní nějakého zvířecího mazlíčka. Pokud se vám však nechce hned pořizovat živé zvíře, zvolte alternativní metodu - interaktivního pejska Rickyho od FurReal. Pejsek Ricky je skoro jako opravdový pes: umí štěkat, kňučet, vrtět ocáskem, dávat pac a dokonce na svém čumáčku udrží i kostičku.

Roztomilý pejsek pokaždé překvapí něčím novým
Ricky toho umí však ještě mnohem více - zvládá až 100 kombinací zvuků a pohybů, a tak děti pokaždé překvapí něčím novým. S pejskem Rickym od FurReal si mohou hrát děti již od 4 let, dobrou společnost ale udělá i někomu staršímu, komu v životě chybí čtyřnohý přítel.

Společenská hra Bed Bugs

T5bf7cc74ca18dobrazek.pngato klasická hra obsahuje motorizované lůžko, které vibruje, čímž malé „štěnice" skákají a skákají. Dokážete je chytit malými kleštěmi? Závoď ve sbírání štěnic skákajících z postele. Co to je? Co mě to vzbudilo? Proč se mi chvěje celá postel? Pomoc! Zavolej kamarády a zahrajte si zábavnou společenskou hru Bed Bugs! Soutěž s nimi o nejrychlejšího chytače štěnic! Kdo první pochytá všechny štěnice své vlastní barvy zakřičí “BED BUUUUGS” a vyhrává! Hra je vhodná pro 2-3 hráče ve věku 4+.
5bf7cf1900c60obrazek.png

Reklama