Vám, kterým dítko práci neulehčilo a nenapsalo si Ježíškovi, přinášíme tipy krásných hraček a her pro holčičky. Tady jsou.

Panenka Baby Alive s náhradním oblečením

5bf7cd3881509obrazek.pngS roztomilou panenkou Baby Alive se vaše ratolest nudit nebude
Udělejte své holčičce radost krásnou panenkou značky Baby Alive. Tuto panenku si vaše dcera zamiluje pro její jedinečné vlastnosti připomínající opravdové miminko. Navíc vše holčička má možnost si společně s panenkou vymýšlet vlastní příběhy a rozvíjet tak svou kreativitu.

Šaty nebo blůza? Rozhoduje nálada nebo počasí
Malá maminka může své panence dát napít z lahvičky anebo jí vyměnit šatičky podle toho, jak se zrovna cítí anebo jak je právě venku.

V příslušenství je vše, co je k péči o Baby Alive zapotřebí
Když se panenka pokaká, je možné ji vyměnit plenku. Náhradní plenka je součástí balení včetně blůzy, slunečních brýlí anebo sandálků. Panenka Baby Alive je vhodná pro děti od tří let.

FurReal Ricky nejlepší psí kamarád

5bf7d68a36083obrazek.pngS Rickym si děti vyhrají lépe než jinými plyšáky
Malé děti často po svých rodičích žadoní nějakého zvířecího mazlíčka. Pokud se vám však nechce hned pořizovat živé zvíře, zvolte alternativní metodu - interaktivního pejska Rickyho od FurReal. Pejsek Ricky je skoro jako opravdový pes: umí štěkat, kňučet, vrtět ocáskem, dávat pac a dokonce na svém čumáčku udrží i kostičku.

Roztomilý pejsek pokaždé překvapí něčím novým
Ricky toho umí však ještě mnohem více - zvládá až 100 kombinací zvuků a pohybů, a tak děti pokaždé překvapí něčím novým. S pejskem Rickym od FurReal si mohou hrát děti již od 4 let, dobrou společnost ale udělá i někomu staršímu, komu v životě chybí čtyřnohý přítel.

FurReal Friends Mluvící papoušek

5bf7cdd061cd2obrazek.pngInteraktivní hračky jsou u dětí velice oblíbené. Proto vám přinášíme mluvícího papouška od značky FurReal.
Papoušek má atraktivní pestrobarevný vzhled a umí zopakovat věty, které vyslovíte. A to navíc různými zábavnými způsoby. Stačí zmáčknout jeho hrudník. Když naopak zmáčknete zobák, nahraje si větu, kterou vyslovíte, aby vám ji později, při zmáčknutí hrudníku, zopakoval.
Papoušek vás také pobaví pohybem, umí tančit a hýbat se do hudby, kterou sám hraje, kýve hlavou a mává křídly. Pokud mu nebudete věnovat pozornost, přihlásí se o ní sám různými zvuky.
Hračka je vhodná pro děti od 4 let.

Společenská hra Operation

5bf7cdfe6a70eobrazek.pngZábavnou formou se děti naučí něco o lidském těle
Společenská hra Operace od společnosti Hasbro je vhodná pro všechny malé doktory a doktorky. Hlavním hrdinou této společenské hry je pacient Sam, kterého trápí mnoho bolístek a tělesných neduhů, které se děti budou snažit odstranit.

Operace také učí, jak důležitá je schopnost rychle se rozhodovat
Dítě pak musí jako zkušený lékař tyto neduhy odstranit a nedotknout se přitom tělních dutin. Při operaci bude vaše ratolest potřebovat opravdu pevnou ruku. Opakovanou hrou ji dřív nebo později získá a vedle toho si navíc procvičí svůj cit pro detail a schopnost rychle se rozhodovat.

Monopoly Cheaters

5bf7ce1867346obrazek.pngAbyste zvítězili, vaše vynalézavost nesmí znát hranic
V téhle hře určené pro děti od 8 let musíte mít pořádně pod čepicí, pokud chcete zvítězit. Povoleno je totiž úplně všechno! Zapomeňte na pravidla známá z klasických Monopoly. V Monopoly Cheaters edition se smí cokoliv: vaši soupeři si toho jen nesmějí všimnout.

V Monopoly Cheaters si užijete spoustu nové zábavy
Pravidla jsou doslova zohýbaná, peníze vypůjčené a podnikání neschází smysl pro humor! A všechno je nové - hrací deska, karty i pravidla. Podaří se vám protihráče přelstít, aniž by vás odhalili?

Společenská hra Fantastic Gymnastics

5bf7ce3aef9f6obrazek.pngSpolečenská hra Fantastic Gymnastics od společnosti Hasbro je vhodná pro všechny malé sportovce a sportovkyně.  Rozhýbejte to s touto unikátní hrou! Ideální zábava na každou párty! Užijte si kopec legrace s hrou Fantastic Gymnastics!  Trénujte rytmus a rychlost a předveďte gymnastův perfektní doskok! V pravou chvíli stiskněte červené tlačítko, gymnasta se pustí hrazdy a skočí.

Hra je vhodná pro děti od osmi let. Jak se tato hra hraje? Hráči musí správně načasovat a odhadnout rychlost a rytmus, následně stlačit tlačítko, aby roztočili postavu gymnasty okolo hrazdy. Ve správném okamžiku stlačte tlačítko uvolnění, abyste gymnastovi umožnili vyskočit a snažte se o perfektní přistání.
Když přistane na zem po nohách a trefí některé barevné políčko, získáváte takový počet bodů, kolik je na políčku. Můžete hrát sami anebo partu přátel vyzvat na souboj. Složení hry zabere jen pár sekund a potom můžete s přáteli hrát a pilovat svou techniku, jak dlouho budete chtít.

Krásné Vánoce všem malým slečnám přeje společnost Hasbro.
5bf7ce850a087obrazek.png

Reklama